Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 20:27



Ама моля ти се, тия екземпляри опустошиха лозовите масиви на цялото градче където живеят родителите ми. Бият пазача и берат. Накрая човека напусна - вкараха го в болница. Доста бити собственици имаше. И така - сега лозята са унищожени...



Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:29



Да, за съжаление...



Тема Re: ОФФ топикнови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:30



"Нека да дойде да живее в някое Плевенско или Врачанско село, където почти всичките ти комшии са мангали, тук там по някой циганин."

Точно така!



Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:32



За просенето-виждала съм как идва този, който събира парите на просещия...как да давам пари, като знам, че отиват при босовете, а не при гладните? Наистина е по-добре да дадеш нещо за ядене, отколкото пари.



Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано31.08.09 20:35



Аз не познавам такива хора,сигурно се разминаваме скорострелно в живота.
Защо трябва да се обвързвам с някого завинаги или поне за достатъчно дълго време,още повече да сключвам и брак,ако това не предполага възпроизводство?Ако с някого ми е добре,това не значи,че ще е до живот.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Къде са децатанови [re: moorea]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:39



Как да не познаваш- ето, Джордж Клуни не искал деца и не кани приятелите си с децата им, щото се дразнел. Има ги всякакви идиоти.



Тема Re: Къде са децатанови [re: moorea]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:43



Ако разбереш, че не желае деца впоследствие, а много го обичаш, ще се приспособиш ли или просто няма да се примириш?



Тема Re: Къде са децатанови [re: agrimonia]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано31.08.09 20:56



За огромно мое съжаление с Джордж Клуни още не сме били на една маса.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 20:59



Право куме в очи. Да или не. После бай-бай. Малко ще ми е трудно да обичам някой, който не разбира колко е важно това за мен. От тона му ще зависи дали ще останем приятели или не. Все пак и аз трябва да разбера желанието му. Но ако почне да се прави на интересен и преценя, че е неискрен отива в трета глуха.





Тема Re: Къде са децатанови [re: moorea]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 21:00



Но с Хю Грант - много скоро.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.