Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:08



Ръцете, краката, че дори и гърдите ми щръкнаха в знак на съгласие с теб.





Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 20:08



Киселини? Знаеш ли че ранитидина е с рецепта?!



Да не е бебе?



Тема Re: ОФФ топикнови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 20:09



Като успокоение искам да ти кажа, че понеже бяха до нас и когато пускаха чалга, детту пускаше моментално Слауер и Пантера от жисиема си



I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Къде са децатанови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:10



Доколкото си спомням, последно бях пазена като английската кралица.





Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 20:12



Мотилиум на мен ми върши работа в такива случаи и разни антиацидни препарати Не за противозачатъчни, разбира се, въпреки че се сещам за една случка, при която мацката след необезопасен полов контакт си пъхнала една таблетка Упсарин в твато, щото била чувала, че аспиринът предпазвал от забременяване, смятай какво шуптене е било после, днес наистина не мога да спра с простотиите



I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:18



Напълно съм съгласна, че има голяма разлика между възпитан циганин и мангал, само дето първите са изчезващ вид. И защо изобщо обществото толерира подобни общности, живеещи цял живот от социални помощи и детски надбавки, които май биват изхарчвани не толкова за децата, колкото за алкохол и тем подобни???



Тема Re: ОФФ топикнови [re: agrimonia]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 20:20



Защото има шибани еуропроекти за ромска интеграция, от които цоцат кинти определени хора

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: ОФФ топикнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:22



Тя и Мадона май е апелирала за нещо такова. Чудя се какво ли й влиза в работата. Нека да дойде да живее в някое Плевенско или Врачанско село, където почти всичките ти комшии са мангали, тук там по някой циганин.



Тема Re: Къде са децатанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:25



Стига ми толкова, ще се протъркат стените ...у дома.





Тема Re: ОФФ топикнови [re: agrimonia]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 20:26



Пак уточнявам, че не съм с някакви профашистки възгледи, аз по същия начин не толерирам всякакви хора, живеещи от помощи и които са нещо като вирус за обществото
Например не може здрав и прав човек да седи и да проси, независимо какъв му е етноса Например гледам веднъж някакъв, дето си беше абсолютно в трудоспособна възраст, може би максимум на 40, да проси Викам му: Имаш ли касов апарат да ми издадеш касова бележка, ако ти дам кинти? Той ми тегли една, което приех като отхвърляне на офертата, след което и аз му теглих една и транзакцията не бе осъществена
Факт е, че съм купувала храна на малки циганчета, щото ми е ставало жал, веднъж дори поканих едно момиченце, много красиво да пие кОла с мен в едно заведение, щото наистина имаше нещо в очите на това дете (от ромски произход беше) и го разпитах как е в училище и такива неща, то каза, че любимия й предмет бил математика, говорихме си съвсем нормално, обаче вика: Да знайш, че сигур ше ма пратят на Дунав мост, щото тъй става при нас, как да не те фане яд?

I've never been lonely
'Cause me is so kool



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.