Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде са децатанови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 19:53



О, аз съм на наденица тази вечер.





Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 19:57



Май на култура. Манталитет... Нямам нищо против хората. Те сами се наказват достатъчно.



Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 19:57



Да нямаш пак плочкаджии у вас? Между другото, на съседния вход има обява: ШПАКЛОВЧИЦИ с жисиеми дадени, да те свържа ли?

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 19:57



Алеееееееее, не ми говори за мангали, ку убичаш, че шса изнервя ей ся

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 19:59



Какво пийваш? Само не казвай безалкохолно...





Тема Re: Къде са децатанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано31.08.09 19:59



Пък при нас няма!





Тема Re: Къде са децатанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:00



Видя ли репортажа за онова момче, което е било изоставено като малко, докато не разбира, че има да изплаща заем, който и става повод да се срещне с майка си. Думите му бяха, че е щастлив, че е изоставен.



Тема Re: Къде са децатанови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано31.08.09 20:02



Червено вино, но ми се догади и го изхвърлих.





Тема Re: Къде са децатанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:05



Май идвам точно в подходящия момент... Първо-мразя необразовани безработни мангали. Второ- и на мен ми е интересно защо правят толкова много деца, при положение, че ги обричат на подобен мизерен живот.
И трето- никога не съм разбирала хора, които категорично отказват да имат деца; просто не схващам принципите им. Аз в момента съм в този етап от живота, в който детето лека-полека се отлепва от семейството и прекарва повечето време с приятели, засичаме се само в къщи и то за кратко и се чувствам малко идиотски.



Тема ОФФ топикнови [re: *Paл*]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано31.08.09 20:05



Край, почвам, пък каквото ще да става (точката ми пак изчезна, карай)
През месец юли лежахме с детето в болницата, както знаят някои от вас точка Първите три дни протекоха шеметно и безметежно точка Факт е, че имаше една жена от ромски произход (умишлено правя разлика между лица от ромски произход и мангали), която обаче си се държеше абсолютно адекватно и цивилизовано точка На четвъртия ден се появи една МАНГАЛКА с детето си, което беше на две години някъде точка За два часа точно обърна болницата на катун, биеше детето си почти непрекъснато и крещеше като малоумна (видимо не изглеждаше малоумна, но явно беше такава)точка Детето се скъса да реве, естествено точка Аз не издържах в един момент и отидох да й кажа малко по-кротко да го дава, че да не го дам аз остро и че не съм там, за да слушам панаири и да живея в катун точка Имаше затишие за около половин час, после се почна с нова сила всичко, съпроводено с бясна чалга от некъф гнусен чалга канал точка Всъщност другите дни чалгата почваше от седем и половина сутринта, заедно с бой и съпровождащия го детски рев
Питам аз сега кой кого наказва, цялото общество е такова, трябва аз да се съобразявам с некви маргинали, дето един ден нямат трудов стаж в живота си, респ не плащат стотинка за осигуровки, издържат се от моите осигуровки и се мултиплицират в същата сган малоумна точка Пак подчертавам, нямам нищо против разните етноси, дразнят ме ей такива, без култура, живеещи в мизерия, щото така ги влече

I've never been lonely
'Cause me is so kool



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.