Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема гледали са те в саксия, явно,нови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.09.09 21:31



цвете...!





Тема позволи ми да гест-на:нови [re: *Paл*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.09.09 21:32



Ти си имаш бебчовци, нали?


Издават те:много си готина.
Инак горното, предполагам, има изклщчения, убеден съм в това. Толкова по-лошо за тях: Всеки готин индивид от женски пол е ДЛЪЖЕН да се възпроизведе...



Тема Re: гледали са те в саксия, явно,нови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.09 21:59



ще предам много поздрави на мама и татко, благодаря.



Хлебарчице любима, как пъргава си ти!

Тема Хахнови [re: *Paл*]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.09.09 08:14



Чудя се...както аз мразя да ми подаряват цветя, дали ще се намери някой дето мрази свирки





Тема Е,нови [re: Capa_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.09.09 08:25



да си призная - аз съм от тия, лудите. Не исках деца, защото не бях сигурна дали ще мога да им осигуря всичко, от което едно дете има нужда. Не ме притесняваше толкова застоя на кариерата в един момент, колкото съмненията...едно дете е отговорност, постоянни грижи, не е като днес го искам - утре не.
Не знам дали моя мъж се бе надявал, че ще преодолея това си нежелание, но определено беше наясно с мнението ми. Знаех, че се надява на деца, но никога не ме е притискал.
Не мога да кажа какво обърна мнението ми - дали подсъзнателно съм ги искала, но съм поддържала ината си или просто...ми е дошло времето. Не съжалявам, че имам две деца. Даже често се радвам, че са две, защото никога не скучаят и не казват "няма с кого да играя". Даже се опитват да играят комбина срещу мен и от кеф, че действат като истински отбор - понякога си затварям очите и ги оставям да "победят". От доста време ме врънкат за трето, но главните герои в мърморенето са госпожиците, но и таткото обръща умилително очи като види бебе

Позицията им е едва ви ле "ти само го роди, ние ще го отгледаме, даже няма да се налага да ставаш нощем"



Тема сигурен съм, ченови [re: Smile]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.09 08:29





Редактирано от Kиpo на 02.09.09 08:29.



Тема Re: сигурен съм, ченови [re: Kиpo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано02.09.09 08:34



Не са само те. Аз познавам и атеисти, които не обичат свирки. 2 броя.

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Не вярвам. Ако са мъже,нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.09.09 08:46



значи са педерасти.

При това от оня тип, дето прави, не му правят такива.



Тема Re: Не вярвам. Ако са мъже,нови [re: Kиpo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано02.09.09 08:50



Абсолютно сериозно ти го казвам това. За единия имам подозрения, че нещо го влече към левия бряг, ама и той не го знае още. Другият си е straight със сигурност.

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: сигурен съм, ченови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано02.09.09 09:05



Аааа, остави ти брата Тимотея. Той в същност е голям сладур.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.