Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОФФ топикнови [re: Capa_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано31.08.09 22:42



Може да е популист, Сарич, не го харесвам принципно, но дава една много оголена и грозна /точно каквато си е/ картинка /снимка/ на моментното състояние на нещата.
А дядото ми стопи сърцето.


Относно наглите копелета /пардон!/, кото си мислят, че могат да вегетират на гъба НИ, аз съм тотално против всякакви интеграционни формули. Особено когато ми бъркат в джоба. И особено когато парите отиват в някакъв незнаен джоб.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема егоизъм, инертност в различни пропорциинови [re: Capa_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.08.09 23:03



После вече идват обясненията, оправданията и обосновките- тях всеки ги има.



Тема Re: Къде са децата - противоречие въпросно;)нови [re: NUT]  
Автор Capa_ ()
Публикувано01.09.09 08:24



Това е песен, която ме свързва с една пропусната любов.





Тема Re: Къде са децатанови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.09 10:28



изчетох темата снощи, но поради препиване с един джин не мога да се сетя какво са ти писали, но помня, че не бях съгласна:)))

ако мъжът, с когото съм, не иска да има деца, включително да осиновим, а аз искам деца-то не бих била с него, дори да е любовта на живота ми.
познавам се добре, ще дойде един момент, след години-2, 3 , 5, когато тази липса ще ме побърка, ще го намразя, ще му наговоря какво ли не и ще се махна от него, ако той не ме изхвърли, защото бих станала непоносима.

мога да приема факта на опит за имане на деца и съществуването на проблем-това е друго-такава връзка изисква сила и може би бих направила всичко възможно да я запазя, защото и двамата искаме едно и също, макар да не се получава.

за мен лично семейството е "мама, татко и аз", поне изначално.



Хлебарчице любима, как пъргава си ти!

Тема Re: егоизъм, инертност в различни пропорциинови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.09 10:28



нищо не разбрах.



Хлебарчице любима, как пъргава си ти!

Тема Втори опит:нови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.09.09 10:36



Космо-гърлката Сиси, Чочи, Мочи или Бочи използва даденото от природата инструментче за продължаване на рода с комерсиална цел и за удоволствие, тъй като дори да не намали значително стандарта и на живот, едно бебе ще и отнеме почти цялото налично време: пелени, биберони, безсънни нощи и ако-та, вместо ебане на корем с лъскави полуимпотентни чичковци за некое часовниче или джипче и "нощен живот".
Когато стане на 40 и нещо или си намира пост фактум оправдание(може и цяла философия да спретне, от рода на"отказвам да съм прост инструмент в ръцете на Еволюцията)-вариант едно, или висва най-често на врата на данъкоплатеца със свръхскъпи процедури ин витро, след като е изтървала възможността да бъде нормална майка на 25 или 30- вариант 2, или (включва и вариант 1, и 2 при неуспех) се превръща в лудваща презряла ялова лелка, вечно крива, на която целият свят и е виновен-трети и окончателен вариант.
Знам, че звуча жестоко, но аз нямам вина, само констатирам. Горчивата истина е, че не познавам нормална нераждала жена на(над) 50. Кофти, ала факт.


Сега изясни ли се?



Тема Re: Втори опит:нови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.09 10:44



ааа, разбрах те, бате.


но пропускаш един важен факт-предполагам пред 20-30 години е било доста по-трудно да решиш да имаш дете и да си го гледаш сама, отколкото е това сега.
така че има жени, които са се разминали с мъж и бебе в живота си по ред причини, но това не ги прави ненормални.
като извод-малко жени познаваш.

Хлебарчице любима, как пъргава си ти!

Тема ОКнови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.09.09 10:45



Около мен се е заформила необяснима статистическа аномалия с цел да бъда злепоставен в очите на политкоректни и добрички толерантни мадамки като теб. Ясно, сорри.





Тема Re: ОКнови [re: Kиpo]  
Автор Capa_ ()
Публикувано01.09.09 11:12



А ти категоризираш и квалифицираш с удивителна. Нормалността е субективно понятие, както пролича от постинга ти.



Тема Re: Къде са децатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано01.09.09 11:16




Ти постави онази страна на нещата, когато нещата не се получават не поради липса на желание, а заради някакви други, независещи от тях, причини.
Аз мисля, че напрежението И поради тази причина би разрушило такъв брак/връзка. Или единият трябва да е много търпелив и да поема негативите без ропот.
Ама такъв човек би бил за тиквен медал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.