Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано02.09.09 15:22



Напоследък откривам, че ми пасват неща, които ни най-малко не съм очаквала, но това е вече друга приказка... пардон, друга тема. Друга тема, която се изкушавам да пусна, но ще се въздържа зсега.

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано02.09.09 15:38



Недей се въздържа, вредно е за психоздравето.

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано02.09.09 15:52



Знам, на мен ли го казваш. Цял живот съм се сдържала и съм крила нещо... и когато се опитах да споделя, се оказа, че няма кой да ме чуе.
Ама да не си развалям хубавата тема...

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано02.09.09 15:59



Я пускай новата тема.

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано02.09.09 16:07



Ще я пусна след малко, като свърша с превеждането за днес, че тъкмо "нагазих" в едни ужасии.



Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.09.09 16:07



Това не е смешно, но ми напомня на едно мое изживяване на Бегликташ. Преди две години отидохме там три приятелки. И не щеш ли едната докато правеше снимки надолу - към скалите по пътеката към устието на Ропотамо - подразни някакво животно. Не изчакахме да видим какво е, а направо хукнахме, защото знаехме, че някъде в региона има диви прасета, и поне едно от тях е с малки.

Та животинката не ни подгони, но ние си бягахме.

Та и твоята работа така - ти си крила, а те не са искали да знаят. Извинявай, ако съм те засегнала. Надявам се, че все пак си надживяла усещането и можеш да се помайтапиш с това.



Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано02.09.09 16:13



Крила съм, за да не наранявам никого, защото в случая ставаше дума за най-близките ми хора. В един момент избухнах и си казах всичко, което ми беше на душата, ама го казах точно пред когото трябваше. Е, свърши работа.

Сега си казвам, каквото мисля, пък който се засегнал - засегнал. И не, не си ме засегнала изобщо - оказа се, че в известен смисъл наистина е така. Е, като го разбрах, ми олекна... колкото и странно да звучи. Та сега вече не се и опитвам да споделям неща, които знам, че точно тези хора просто не искат да чуят.

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 18:17



Пфу, прекрасно нещо е споделената любов...


Алиса е различна в оригинал... и пак не ме грабна.
Знам че не е приказка, но Жул Верн можех да чета денонощно, в друг свят се пренасях просто... и още е така, той ме избра



Тема Re: eEEE Моливко и Сръчконови [re: lila_va]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано02.09.09 18:56



Алиса я харесвам и в оригинал, и преведена. Има много добър превод на български. В оригинал, естествено, е по-добре.

I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Сравнението ти е направо бледо -нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано03.09.09 10:12



истинският пример в това отношение е партизанската дейност на др. Тодор Живков - той се е крил в шумките, но никой не го е търсил... Нищо лично към Дени. И само да отбележа, че има хора, които попринцип не ровят в живота на другите, а чакат те да има се открият сами в отношения на доверие и приятелство, не на безразличие, така че не можем да сме категорични...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.