Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ужаснонови [re: agrimonia]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.08.09 20:05



Хех, а да лежиш по 3 месеца в гипс до подмишниците... няколко пъти... Това е сто процентова зависимост.

Дерзай, момиче. Така ще оцениш по различен начин умението да ходиш.



Тема Re: Ужаснонови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.08.09 20:09



Те мекиците са ясни... Особено от както не пафкам... Скоро ще заприличам на хипопотам. БлЯк! Писна ми от овесени ядки.



Тема Re: Ужаснонови [re: *Paл*]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано22.08.09 14:22



"Така ще оцениш по различен начин умението да ходиш."

Така си е. Когато човек попадне в гадна ситуация, вече гледа на нещата по друг начин.



Тема Re: Ужаснонови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано23.08.09 19:51



Гадно.


Цялото преживяване за пореден път ми доказа, че компанията е по-важна от мястото, но все се хващам на тази въдица като чуя някои места.



Тема Re: Ужаснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано23.08.09 19:55



я си ела при нас, виж каква хотина компания сме, а интернет бил необятен





Тема Re: Ужаснонови [re: Noaa]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано23.08.09 19:59



А бе не е точно това проблема. Когато тръгваш с хора, които обичаш, а те никак не са фенове на подобен род изживявания, просто ще ти стъжнят деня от оплаквания, кусури и претенции. А от хора, които са си твои, някак повече боли. Особено когато успеят да ти създадат усещането, че правят жертва заради теб, а ти се опитваш да им покажеш нещо хубаво.





Тема Re: Ужаснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.08.09 20:37



Ами като не са фенове да са си направили сметката предварително. Или се настройват за непознати неща и тръгват или решават да пазят телевизора. Мрънкането и в двата варианта е неприемливо. Кажи ми, че не им се връзваш...



Тема Re: Ужаснонови [re: *Paл*]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано23.08.09 20:58



Напротив - вързах се! Защото наистина има едно такова разделение в живота ми, че хората, които най-много обичам, някак остават изолирани от много от нещата които обичам.

Проблемът си е мой, не техен. Разочарована съм, че исках да им доставя удоволствие, а не успях. По-точно да споделя с тях нещо, което обичам, но не се получи.



Ама да не говорим повече за това - ще се опитам да го забравя.



Тема Re: Ужаснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано23.08.09 21:06



Защото сте на различна вълна. В това няма нищо лошо.



Еднаквите хора ме отегчават до смърт...



Тема Re: Ужаснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано24.08.09 11:49



"Особено когато успеят да ти създадат усещането, че правят жертва заради теб, а ти се опитваш да им покажеш нещо хубаво. "

О, да, познато усещане, много е гадно! Да не са тръгвали, егати! Да си бяха стояли в някоя кръчма с повечко чалга, че да се издигнат душевно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.