Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема за любовта и децатанови  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано18.08.09 14:52



Здравейте всички, още не се познаваме, но и това ще стане. Иска ми се да поговорим за следното - трябва ли един брак да продължава съществува,само за да не се разстройва психиката на детето и кое всъщност би било по-малко болезнено за едно дете?



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.08.09 15:50



за да не се разстройва психиката на едно дете, много неща си струват:))
въпроса е да не се разстрои твоята)))

този въпрос не го задавай е Клуба на Разведените, защото ще те изядат с парцалките, те такива въпроси чакат там:)))

Изяж бобър - спаси дърво!


Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Capa_ ()
Публикувано18.08.09 16:06



Изцяло зависи от родителите. Ако те се държат по-нормално един с друг разделени, тогава и детето ще се чувства по-добре, когато са разделени. И обратното.
Но едно знам със сигурност, има един период, чиято продължителност зависи от родителя , с когото остава детето, както и от другия , разбира се, в който детето се адаптира към новия живот. Това е свързано с разрушаване на илюзиите за стария и изграждане на надежди, свързани с новия такъв. Този период е болезнен и чувствителен за детето, тогава му трябва безусловна подкрепа.





Тема Re: за любовта и децатанови [re: Пъpпъл]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано18.08.09 16:08



да, прав си, няма

, че някой може да му избие бушона... нека малко поясня - кое от двете според вас би било по-стресиращо? защото ако се разделим - за него ще е стрес да не живее с двамата родители. от друга страна в момента се стресира много яко, защото слуша какво ли не вкъщи.опитвам се да потушавам нещата, за да не се травмира, но то за това трябват двама...



Тема Re: за любовта и децатанови [re: Capa_]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано18.08.09 16:09



благодаря ти Сара, всяко мнение е важно за мен...



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Capa_ ()
Публикувано18.08.09 16:14



Добре дошъл/дошла!





Тема Re: за любовта и децатанови [re: Capa_]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано18.08.09 16:17



благодаря ти

мъж съм, добре дошъл е ОК
надявам се да не си помисли някой,че съм заблудил се в клуба,търсещ този на разведените. Мисля, че съм попаднал на точното място, благодарение на един човек оттук :) просто реших да се включа с един проблем, който ме занимава от известно време.



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Capa_ ()
Публикувано18.08.09 16:24



Между другото, понякога в стремежа си да помислим първо за децата, забравяме да помислим за себе си. Да си егоист е доста полезно в ситуация на криза в брака, още повече пред развод, защото когато възрастния се чувства щастлив и удовлетворен от живота, и детето ще се чувства така.





Тема Re: за любовта и децатанови [re: Capa_]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано18.08.09 16:26



със сигурност няма да съм щастлив ако се разведем... може би по-правилно е за мен да помисля от кое бих бил по-малко нещастен..



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Capa_ ()
Публикувано18.08.09 16:31



И все пак, толкова ли са непреодолими проблемите и няма ли възможност за компромис от двете страни? Никакъв?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.