Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема А ти бъркашнови [re: Roxy]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.08.09 13:41



дозата сериозност с оттенъчния бъзик

както и да е, фъгедит

Редактирано от Kиpo на 19.08.09 13:43.



Тема Re: А ти бъркашнови [re: Kиpo]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано19.08.09 14:18



ок, шъ го фъргетнъ :)



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.08.09 15:00



Разбирам. Ако искаш да минете с най-малко поразии - просто трябва да се намери начин за раздяла без да не оставяш място за желание за отмъщение. Ако една жена се чувства обидена или жертва - тя е способна на големи гадости. Трябва тя да знае, че иска друг живот. Това разбира се, ако се стигне до раздяла. Мисля, че най-важното в момента е да разберете защо се е стигнало до там, каква е причината. И тогава да решаваш.



Тема Re: за любовта и децатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.08.09 15:01



Такива неща не се изприказват наведнъж. Обикновено като се започне не се спира.



Тема Re: за любовта и децатанови [re: Kaлoмaин]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано19.08.09 15:09



аз имам предположения защо се стигна дотам, просто се отчуждихме с времето... аз доста време работих извън града и се отдалечихме един от друг... просто любовта си отиде... има една песен на Михаил Белчев по повод това :)))



Тема към Каломаин))нови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано19.08.09 15:14



редактирам се, защото съм грешно съм си адресирала постинга:))))


как да ти кажа, около мен по стечение на обстоятелствата или защото жиовтът е пъстър и вече много динамичен, има не малко разведени двойки. и мъжът, и жената са ни семейни приятели, виждаме се поотделно с тях. не плюят по бившите си, гледат да си подредят живота и да са щастливи с настоящето, доколкото могат.
каквото било, било.

иначе ако хората са заедно и не се траят, тогава няма да спрат да плюят един по друг и в семейна среда.

Изяж бобър - спаси дърво!

Редактирано от Пъpпъл на 19.08.09 15:16.



Тема Re: за любовта и децатанови [re: Пъpпъл]  
Автор pink anderson (никому познат)
Публикувано19.08.09 15:15



хубави са тия тениски с бобрите





Тема Re: към Каломаин))нови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.08.09 15:57



Определено има немалко такива случаи. Но аз познавам повече от другия вид.

А покрай работата ми имах дори един случай, при който родителите разделиха правата над двете деца - бащата взе момчето, майката - момичето - и после започнаха да се надпреварват кое дете ще постигне повече - това си беше кошмарно за децата. Добре е, когато хората се разделят защото се опитват да бъдат по-щастливи. Но когато единият се взима сериозно за жертва става лошо.

Затова смятам, че както и да се продължи по-нататък, трябва да си изяснят защо се е стигнало до там да се плюят и в семейна среда.



Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано19.08.09 22:29



споко, както те набута в оркестъра, така и ще те извади оттам невредим и дори обезщетение ще ти уреди





Тема Re: за любовта и децатанови [re: pink anderson]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано19.08.09 22:50



По мое лично мнение, дето ще се травмира мн. повече ако живее в конфликтна среда с двама родители, отколкото в значително по-спокойна, но само с един, за съжаление, детето не винаги попада при подходящия.
Имах приятелка, чиито родители се разведоха. Беше свястно момиче, обожаваше баща си и първата година след развода бягаше при него, но постепенно майка и, успя да я отчужди и да я превърне в пресметлива девойка, която гледаше на баща си единствено като източник на пари.....За съжаление често гнева на родителите един към друг моделира психиката на децата.
От собствения си опит мога да ти кажа, че родителите ми не се разбират и въпреки заканите които слушах като малка, те не се разведоха. Майка ми е злъчна и нападателна, стреми се да те уязви така, че дълго да те боли, а баща ми просто си мълчеше и пасивно поемаше този негативизъм. Този модел на поведение дълго беше нормален за мен, дори сега след толкова години, се усещам, че подсъзнателно в определени ситуации имитирам ту единия ту другия.


Няма универсално лекарство....

Редактирано от Noaa на 19.08.09 22:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.