Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано10.08.09 16:58



Ох, ей така най обичам, като се почнат приказки за ядене... тука кремове разни ви се привиждат, а пък аз закъсах и си нямам кой да ми помогне...



Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 17:01



Ти кажи, пък нещата може да не са неразрешими...





Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано10.08.09 17:06



А, те че не са, не са, ама закъсах с превода. Никога не ме е бивало в изопачаване на думи. А сега попаднах на ей тая красота:

I have come to proposaloh matrimonuih, I am a proclaimed bacheloroh. As everybody knowsohs. But I am prepared to overlookoh it, on this occasionoh.

Див ужас, просто. На практика няма нито една непозната дума, но пък така са "разкрасени", че се чудя какво да ги правя на български.

Some people live just to love,
but I just love to live

Редактирано от denny на 10.08.09 17:07.



Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 17:21



И то всичките трябва да са изопачени по един и същи начин, предполагам?!



Проба: Тъй стигнах до предлагание за бракувание, макар да имам (съм за/съм със) закление за ергенувание, и то (обявено) на всезнание. Но аз поглагам това на отхвърляние (да не стане иначе двусмислица с "пренебрегвание/пренебрежение") при това случвание/стечение..."

Може би нещо такова, макар моето да клони към някакъв шантав диалект. Дано поне съм ти дала идея; номерът е какви наставки ще паснат най-добре в текста... Успех!

Редактирано от Roxy на 10.08.09 17:23.



Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано10.08.09 17:28



Рокси, благодаря ти, идеята е блестяща! Не знам дали ще го напиша точно така, но това поне е основа, от която мога да тръгна. Във всеки случай, звучи страхотно!
Имаш почерпка от мен:



Хубав ден!

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано10.08.09 20:07



10 жълтъка са много, ама ако ги разделиш на две нямаш проблеми. С пет ще си спретнеш супер кекс, а с останалите едно простичко суфле: свари за 5 минути някакви зеленчуци, може и замразени( там броколи, грах, моркови и т.н.), сипи ги в намазнена тавички, забъркай жълтъците със сирене и малко кисело мляко, залей ги и пъхай в загрята фурна на 180-200 градуса. За има-няма половин час е готово. А,да-ръси и подправки по вкус.



Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано11.08.09 09:56



Мерсаж, добре звучи!





Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано11.08.09 10:00



Добрутро.


Не че сега се излюпвам, де, от час и половина съм пред компютъра, ама сега те виждам.

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано11.08.09 10:06



Добро да е. При нас малко спря нет-а, а пък следобяд ще ми се диагностицира монитора (дали му има нещо на включването или видеокартата е сдала багажа).





Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано11.08.09 10:10



Дано да няма повече проблеми с нет-а, а и мониторът да може да се оправи. Моят компютър напоследък загрява доста бавно, може би и на него му трябва една "диагностика", ако има нещо, да се оправя, че без него заникъде не съм.



Some people live just to love,
but I just love to live



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.