Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: с удоволствие...нови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано10.08.09 09:39



Аз несериозни оферти не отправям.



I've never been lonely
'Cause me is so kool


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 12:49



10 жълтъка. Търся идея какво да правя с тях, стига да е по-интересно от някакъв си омлет...





Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано10.08.09 12:52



Само не и омлет!

Май наистина нямам идея... но ми е простено, защото в момента съм на детективска вълна... току-що приключих с Монк за днес.
ППл А защо имаш само жълтъци?

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 12:56



Белтъците са в латекса против плесени...


Сега четох рецепти за крем-карамел, но отказвам да го чакам цели 2-3 часа да се изпече във фурната. Нещо друго?



Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано10.08.09 12:59



Готварството не е най-силната ми страна

, може би някой друг ще се включи с предложение.
А крем-карамелът никога не е бил сред любимите ми десерти.

Some people live just to love,
but I just love to live


Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 14:11



Щото и аз, а идеите, които все пак понякога ми идват, не са толкова специализирани...





Тема Re: обожавам...нови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 14:38



Продава се и в арабските магазини в София и се топи с парченца питка за джоб. Може и гарнирано с маслинки, което при мен беше част от един магически обяд в източен стил в най-интересния интериор, сред който съм седяла на философски разговори в открадната обедна почивка. Днес в ранния следобед денят на пристигането ми на работа се самоотпразнува с чаша индийски чай "масала" с мляко и кардамон, така че пийвам и пиша щастливо.



Редактирано от Roxy на 10.08.09 14:41.



Тема понеже попрекалих...нови [re: Roxy]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано10.08.09 16:09



с количестжото на нахута се получиха три варианта....един с паслини на парченца по-едри от пасираното, един с пюре от моркови и един със сушени домати....не че аз съм ги правил ама и трите са много вкусни...





Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Roxy]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано10.08.09 16:10



крем - брюле, ама пак трябва да чакаш...



Тема Re: Вкъщи имам...нови [re: Boждa]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано10.08.09 16:22



Ааа, не - може да е нещо с повече бъркане, подправяне, други продукти, смесване - само да не се гори сума ти часове ток за него и кухнята да стане на сауна през лятото. Айде, молим - крем-карамелът за 15 мин ще скоча до супермаркета да си го взема готов, а брюлето от някоя сладкарница или ресторант в центъра ми е на половин-един час път.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.