Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Неадекватните постъпкинови  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано27.07.09 21:58



Случвало ли ви се да постъпите като пълни кретени???Да направите нещо което в "пристъп на мимотно малумие" ви се е виждало приемливо....но няколко часа по- късно, да си чукате главата в стената питайки се дали наистина не сте кретени???

Подписвали ли сте идиотски договори, ставали ли сте поръчители на "приятели", купували ли сте си булченска рокля....без да сте планирали сватба???
Случвало ли ви се да реагирате неадекватно в дадена ситуация?
Аз наскоро се разревах като малко дете пред един лекар Чувствах се нелепо, представях си колко идиотски изглеждам, после разбира се се притесних, и си излязох все така ревяща от кабинета, всяваща ужас в чакащите хора Лекаря си е помисли, че съм луда с разбита нервна система, а останалите пациенти, че сигурно вътре най-малкото вадят зъби без упойка.....
За или против емоционалните пристъпи сте???
пп. За юристите в клуба- трябва ли да има в закона смекчаващи вината обстоятелства за по-емоционалните и лабилни хора?



Редактирано от Noaa на 27.07.09 22:07.



Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано27.07.09 22:06



Спокич, не си сама.


Много съм емоционална относно нещата, на които държа.
А както съм и пелтек,много пъти изглеждам странно в очите на околните. Ей сега, в магазина ми се случи. Дамата след мен се беше втренчила, гаче ли ме имаше за избягала от клиника за душевно болни. Обърнах се и и казах - Вие пелтек виждали ли сте?

Та на въпроса, да, случвало ми се е да звъня на хора, на които знам че НЕ ТРЯБВА да звъня и после много ме е срам, да изпратя мейл, който отчаяно искам да изтрия... такива неща.

Споко, всички сме за Пловдив.

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Редактирано от DaCat на 27.07.09 22:07.



Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Noaa]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано27.07.09 22:09



случвало ми се е много пъти. след това се мразя и укорявам. страшно мразя да съм уязвима. а истината е, че напоследък съм готова да се оставя уязвима в ръцете на някого, ама на - не карам кола и няма как чуждоземци да ме питат за пътя към вкъщи


като юрист ще кажа, че определено трябва да се отчита като смегчаващо вината обстоятелство емоционалното състояние на човек. но човекът, който по принцип спазва рамките и условностите, рядко изпада в ТАКОВА емоционално състояние, че да извърши брутално престъпление.

http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано27.07.09 22:09



да ти трябва булченска рокля?



Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: DaCat]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано27.07.09 22:12



Присъединявам се към Котето.
Точно така е и с мен - емоционална съм, когато става въпрос за неща, хора, отношения и т.н., на които държа. Много емоционално изразявам и радостта си, не съм от тези, които само смънкват по едно: "Амиии... много хубаво".

Иначе, на въпроса, сега на прима виста не се сещам за някоя такава "неадекватна" постъпка. А сигурно е имало, човек съм все пак.





Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Cтpaнницa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано27.07.09 22:13



Дръж се за приятелите, те винаги ще ти помогнат.

Напоследък твоя блог ми звучи депресивно сухо. Хвърли по шепа пепел на всичко прекалено велико



Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Cтpaнницa]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано27.07.09 22:14



Аззззз, таковата никой не съм убивала
Просто тихо си рева по хорските кабинети и се излагам като....нямам думи Обещавам да си пия най-редовно валеряната



Тема мдааааа,нови [re: avatarx]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано27.07.09 22:16



няма го живецът. остарявам бавно, доста усетно и много некрасиво


ама септември ще бъде май и всичко ще си дойде на мястото

http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано27.07.09 22:18



А, и още.
Понеже работата ми е свързана с много бързане в последния момент и тичам по коридорите като луда,когато изляза с някой нормален, не колега, не могат да ме стигнат по улиците.


И имам вид точно като отнесена от вихъра.
Споменах ли как си мрънкам сама в автобуса?

Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: Неадекватните постъпкинови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано27.07.09 22:19



не ми казвай, че имаш.
и си подписала нещо.



Изяж бобър - спаси дърво!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.