Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема жегатанови  
Автор borimiri (но-мад)
Публикувано26.07.09 17:20



жегата този уикенд ме държи на сянка вътре и насъбрах скука чак такава, че след като претубирах със смешни реклами и изиграх няколко безумни игри ми се прииска да напиша нещо някъде - при вас от 100 години не съм идвал :)

ето го и романтичното което се случи преди ден - на едно кръстовище с колата се изравни девойка с чуждоземска регистрация и през отворения прозорец ме запита за пътя - казах да кара след мен, че бяхме в една посока ... известно време карахме един до друг и се хилехме като идиоти (ако бяхме направили ПТП щеше да отпадне "като"-то)

дали щеше да е още по романтично, ако единият от двамата бе написал телефона си на картонче ... или по-катастрофално?





Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано26.07.09 19:43



Мда, що не си написа телефона.



Before you attempt to beat the odds, be sure you can survive the odds beating you.

Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано26.07.09 19:51



Диво и романтично. Завидях ти.





Тема Re: жегатанови [re: DaCat]  
Автор borimiri (но-мад)
Публикувано26.07.09 19:53



И аз това се питам - ама бързо карахме и тя чаровно се усмихваше.. мозъкът чак после се включи с идеи :)





Тема Re: жегатанови [re: *Paл*]  
Автор borimiri (зелен)
Публикувано26.07.09 23:51



Ами ако всъщност историята е такава:


Хвана ме жълтото на Витошка точно преди ръкавчето за България. Тъмно-синя кола спря до мен и през отворения прозорец усмихнатата шофьорка извика – „Накъде се излиза в посока Кулата – Благоевград?”
Отместих поглед от червената лампа на светофара и казах – „Карай след мен – сега надясно и после след България излизаме на Околовръстното...” Жълтото светна и се впуснахме един след друг към следващите светофари. Тя започна да ме изпреварва, изравнихме се и карахме успоредно – поглеждахме се през отворените прозорци и се смеехме. Хрумна ми щурата идея да се запознаем – така в движение. На таблото пред кормилото имам служебно картонче с телефонен номер – за да ме намират, ако колата пречи на някого да излезе от паркинга. Протегнах ръка и хвърлих картончето на предната седалка в колата на непознатата. Тя го погледна, пак впери поглед напред в пътя и забави малко скоростта си. Трябваше да завивам в моята посока. В огледалото за миг видях Непознатата да си купува вестник от продавача на кръстовището и след това я изгубих от поглед....


Какво според вас ще се случи после?





Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано27.07.09 00:12



Ще ти звънне, естествено, но на следващото кръстовище ще те спрат куките и ще те глобят, задето говориш по ГСМ-а си в движение и цялата работа ще се разпърди.





Тема Re: жегатанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.07.09 00:22



накрая щи отнема правата за писане в клуба заради отрезвително приземяване на истинските романтици!





Тема Re: жегатанови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано27.07.09 08:31



Такъв е животът - курав и сурав. Трябва да си готов за всяка една ситуация. Аз какво съм му виновен на боримири, че не ползва хендсфри?





Тема Re: жегатанови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор borimiri (зелен)
Публикувано27.07.09 09:07



нееее.. животът е хубав и телефонни номера дебнат отвсякъде ;)





Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано27.07.09 10:46



снимката е страхотна!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.