Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: майнови [re: borimiri]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано27.07.09 16:28



Сакън! ще вземеш да хванеш я някой менингит, я някакви гъбички от потоците сребристи.



Тема Re: ха-ханови [re: *Paл*]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано27.07.09 16:29



сигурно е конструирала нов тип автомивка


и като каза - обществото напредва твърде бавно кога най-сетне ще почнат да правят реклами на автомивки с мъже с гъбки в ръце?!?



Тема Re: майнови [re: Smile]  
Автор borimiri (зелен)
Публикувано27.07.09 16:32



добре - слушам и изпълнявам - никакви водни басейни с рискована температура и ненадеждна биодерматологична среда.. остава само издигането до небесата







Тема Re: ха-ханови [re: Vulpes]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.07.09 16:36



Нека да са с *маркучи*

ние гъбки си имаме.

Дааааа, рекламата напредва твърде бавно...



Тема Re: ха-ханови [re: *Paл*]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано27.07.09 16:39



Рал, днес си ъъъъъ доста хард

за този тъй романтично-невинен клуб



Тема Re: ха-ханови [re: Vulpes]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.07.09 16:46



Дааааа, аз съм циник под прикритие. Тихо, да не ме баннат.



Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано27.07.09 20:45



ето нещо за разхлаждане в жегата






Тема Re: жегатанови [re: Noaa]  
Автор borimiri (зелен)
Публикувано28.07.09 00:57



Че как може - тук има някаква грешка - взаимното вкусване на слюнчени секрети арбитрарно в нашата култура е прието за способ на подсилване на жегата, а не за омекчаването й - то е всеприетото прелюдие към по-нататъшни вкусвания и ослюнчвания, не само в устната кухина, а и по други места и отверстия .. които действия на свой ред отново водят до увеличаване на пулса и другите физиологични показатели включая температурно повишение и перспирация - прочее, можем да заключим, че тоз вид дейност, като такъв, никак не спомага за облекчаване на горката ни планета от оранжерийните дефекти, така климатично наболели напоследък, и би следвало да се почне от там - от най малката обществена двоична единица - по-малко горещи съпреживелици - повече озон за бъдните поколения!

Да живей!





Тема Re: жегатанови [re: borimiri]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано29.07.09 21:34



Ела с мен по тази пътека и ще провериш дали ще ти стане топло....или студено???



След интензивни физически упражнения следва разразширяване на периферната кръвоносна система, което облекчава и топлоотддаването, а обилно приемане на течности....хммм и охлажда в случая комбинацията води и до ефективно намаляване на стреса Имаш ли нужда от SPA-масажи?

ps катинарчето за тежест ли е?



Тема Re: жегатанови [re: Noaa]  
Автор borimiri (зелен)
Публикувано30.07.09 12:13



катинарчето... е символ .. отваря го само този, който има ключ към сърцето.. но както вече казах, такива отваряния е желателно да се избягват, заради озоновия слой и оцеляването на няколко сухоземни вида силно застрашени от зачезване...

Съкращението SPA означавало Sanus Per Aquam каза гугъл .. което на латински сигурно звучи добре ;)

сега съм щастлив и суеверен - мисля да открия темица по въпроса...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.