Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Азнови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано22.07.09 17:05



ще стисна зъби и ще оцелея тази седмица, но онези двамата, които замествам (и го играя 3 в 1) дали ще оцелеят когато се върнат и срещнат чистата омраза в очите ми?

Дали ще залазят в краката ми като червеи когато яркото чувство на превъзходство блесне в моя поглед?
Оооо, не мисля!!!



Тема Re: Азнови [re: Smile]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.07.09 17:24



Не искам да те навивам, ама обикновено служебният героизъм (без ирония) се приема от останалите като глупост - двете гледни точки за едно и също нещо. Досега никой не ме е потупал по рамото за това, че съм надскочила себе си... а ми се е случвало все да не е... затова се тупам сама по рамото и на висок глас споделям "Просто се чудя как може да съм ТОЛКОВА добра понякога?!? Идва ми да се целуна!"... и си го вярвам... и ми става по-добре





Тема Re: Аз [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано22.07.09 17:39



и освен като глупост, се приема като "оо, щом може да се справи с това, значи може и още".


Ама не съм ли мно'о дОбра, м?



Тема Re: Азнови [re: Smile]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано22.07.09 17:46



Цар си, гордея се с теб! - ако има и кой да припява наоколо, нещата изглеждат по съвсем друг начин


А за това "може и още" - споко, другите двама, дето ги заместваш, ще се погрижат съвсем никой да не си помисли, че ти можеш и без тях



Тема Re: Азнови [re: Smile]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.07.09 19:28



Виж какво, приеми концепцията, както казва поетът, че Anger is a Gift и хич да не ти дреме.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Азнови [re: Smile]  
Автор Capa_ ()
Публикувано23.07.09 08:06



Ако са мъже, лесно ще им го върнеш, но ако са жени, ни нам.



Янко музиканта сам си правел свирки./из ученическо съчинение/


Тема Re: Азнови [re: Smile]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано23.07.09 08:10



Седмицата свърши!
Ти не мразиш никого,всъщност ги обичаш ония двамата.
И в това основно се крие твоето превъзходство.
Към Коледа можеш да подхвърлиш свойски-нали знаете,че без мен сте за никъде.Тогава ще ги заболи тройно,сега е още рано.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Значинови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано24.07.09 12:01



тая седмица съм особено надарена

Боже, колко надарености взех да откривам във себе си!



Тема Re: Азнови [re: moorea]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано24.07.09 12:04



Идеята е да си трая все едно нищо не е станало, да потривам ръце и да им го метна като са неподготвени да отвърнат на удара?
Не мога да изтрая до Коледа веее






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.