Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема ГЗС и неговите трудови хоранови  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано20.07.09 10:34



са ми далечни във всякакъв смисъл, затова ви питам вас.

Запознавам се с мъж, с който водим делови разговор. Виждала съм го веднъж.
След време ми се обажда. Кани ме да се разходим в неделя сутринта. Приемам. Взема ме в 11 ч., пием кафе, като продължаваме деловия разговор - за по-лесно. В 12 иска секс. Без намек и недомлъвки - директно, сега, веднага, в мотела до кафенето. Изненадва ме искрено. Отказвам деликатно. Той настоява. Отказвам категорично. Разделяме се. Той - с увереността, че съм много зле. Аз - с увереността, че е много зле. И двамата - с неприятно усещане под лъжичката, заляти с обида, с чувство, че това е върха на идиотщината - да се натресеш на такава откачалка.

Що така ве???


Не питам кой прав, кой крив. А как избягвате подобни кретенски ситуации, дето оставят лош вкус на гнило за седмици напред... и у двамата? Случвало ли ви се е подобно разминаване, и как излизате от ситуацията с възможно най-малко разочарование и отвращение?



Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано20.07.09 10:49



Какво ти пука? На човека му се е ебяло, на теб - не. Всичко е наред.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано20.07.09 11:05



Съкратих подробностите. Под "той настоява" имах предвид силова мотивация в духа на "още ли не си разбрала, че това са нещата от живота? на колко си години, на кой свят живееш, аз за кво си губя времето с теб??? ти на каква се прайш, с какво мога да те купя? пренебрегваш клиент, мойто момиче, ще се оплача на шефа ти от отношението ти към мен..."


Иначе да, прав си, обективно всичко е наред... като изключим, че искам да се изкъпя отвътре



Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано20.07.09 11:07



О, Вулпес, това не са подробности, а същността на проблемацията.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: Vulpes]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано20.07.09 11:21



Местообитание-стадо
Етап в развитието-племенно-общинен строй
Диагноза:неадекватност за време,пространство и собствена личност.

Никой няма вина,разминаването е обективно.
Няма скоро да превъзмогнеш нечистотията.Случва се и няма предпазен механизъм,още не сме усвоили рефлекса да избягваме срещи от трети вид.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: moorea]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано20.07.09 11:46



Мда, явно спасението е просто да обръгнеш... с риск в следващ момент да нараниш някой не толкова... прагматичен човек.



Тема не искам да те отчайвам,нови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.07.09 11:58



обаче няма оправия. Жалкото е, че в повечето случаи потърпевшите се чувстваме едва ли не виновни - същия феномен, както при жертвите на изнасилване. Хем знаеш, че имаш право да откажеш, хем се питаш - аз с какво сбърках и с какво го предизвиках.
Не можеш да промениш себе си, нали? Нито начина, по който изглеждаш, нито начина, по който разсъждаваш, нито начина, по който пишеш... Винаги ще има отрепки, които смятат, че сексът с тях е манна небесна и дори не могат да си представят, че отсрещния може да има друго мнение по въпроса. Отказът ги изпълва с такова чувство за малоценност, че веднага включват защитната линия и се опитват да унижат насрещния само и само да не покажат колко унижени се чувстват те.
Няма как да заличиш горчилката от подобен сблъсък. Само времето ще те излекува.
Аз лично се опитвам да си разиграя играта "позна-не позна". Мислено си набелязвам "аз ще му отговоря така, а той ще ми каже това, аз ще вдигна вежди, той ще избълва еди-какво-си" и се опитвам вместо да приемам думите - да си пиша точки "хах, тука познах" и "бря, тоя ме изненадА - минус една точка" и дам у казвам мислено "айде плюй, още можеш". Така поддържам мозъка си зает с други мисли и реалното поведение отсреща не ме впечатлява чак толкова.



Тема Re: не искам да те отчайвам,нови [re: Smile]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано20.07.09 12:01



Проблемът е, че в женския мозък е дълбоко внедрено чувството за вина. Което е свръхограничаващо.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Е там е тянови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано20.07.09 12:02



че покрай сухото, изгаря и мокрото.
Не знам как може да се намери баланс. Винаги има риск да бъдеш подлъган и в последствие да установиш, че този насреща просто се спича при контакт с теб и дрънка глупости, а иначе е прекрасен човек, както и любезните кавалерски прояви да те вкарат в капана "секс веднага".



Тема Re: ГЗС и неговите трудови хоранови [re: Vulpes]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано20.07.09 12:07



Аз не бих могла да обръгна...
Хрумна ми,не мога да не го споделя,каква ирония има в случката.Такъв мъж изобщо не може да признае опцията,че една съвременна жена може да си позволи да си купи секс по всяко време и на всяко място.
Усмихни се,в природата винаги има баланс...



I`m blonde so please,speak slowly!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.