Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 27.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Приемам поздравления  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано18.07.09 17:40



Най-после, ей сега, току-що, завърших най-тежкия превод в живота си. След 67 дни, 1608 часа, триста деветдесет и една страници и вероятно безброй загинали нервни клетки, най-после приключих. И май ще се напия за пръв път в живота си... щото другият вариант май е да се гръмна.

Ей ви една почерпка от мен... и да ме споменете с добро.





Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: denny]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано18.07.09 17:48



Напий се до откат. Ама с ракия, да дообработиш останалите нервни клетки.
Иначе поздрави за труда, предполагам че си е струвало.



Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано18.07.09 18:06



Стивън Кинг ли превежда?



Веднъж питах големия ми син защо често предпочита да гледа филми на ужасите. А той - защото са интересни от началото до края...

Тааа, полей ги обилно нервните клетки...



Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано18.07.09 18:10



Мразя ракия... а и вкъщи има само бира.

Шегата настрана, наистина приключих точно навреме... още един ден, и щях да превъртя. Благодаря за поздравленията... да, трудът определено си струваше, крайният резултат ще го държа в ръце около Коледа. Това определено беше една от книгите, които най-много са ми допаднали като стил, ама историята беше... потресающа.



Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: *Paл*]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано18.07.09 18:15



Не, Стивън Кинг е като детска приказка в сравнение с това. Продължението на "Игрите на глада"... напрежение и неочаквани обрати от първия до последния момент. Мислех, че като съм я чела предварително, преди да започна да я превеждам, няма да ме впечатли толкова, ама не... половин час седях над последното изречение и си виках: "Е това не може да бъде!" Сега ще чакам Коледа - за тогава я гласят. Междувременно кротко ще си довърша другия психотрилър и ще задълбая в поредния исорически роман... тук не хвърлям толкова емоции.

Отивам да си отворя една биричка, че ако е нещо по-силно, наистина ще се довърша.





Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: denny]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.07.09 20:40



Браво.


Вземи си сладолед, водка и натурален шоколад с бадеми.

Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: denny]  
Автор Kaлoмaин. (същата)
Публикувано18.07.09 20:42



Браво! Сигурно ще си я купя - щом така ти е въздействала.





Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: Kaлoмaин.]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано19.07.09 08:54



Тя ме разби просто... а честно казано, не го очаквах.В смисъл, че първата също беше доста стряскаща, но някак по-предвидима. Тази ме завари напълно неподготвена. Ще се похваля, като излезе, поне от издателството са избрали удобно време - по Коледа, та и аз ще я приема кото коледен подарък.





Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (ChocoMonster)
Публикувано19.07.09 08:55



За водката не знам... ама за шоколада и сладоледа е сигурно.

Винаги ми действат успокояващо след такива изпълнения.



Тема Re: Приемам поздравлениянови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано19.07.09 10:19



Изцяло изцяло изцяло те разбирам, поздравявам те, напий се. Най-често изходът е нелетален за разлика от гръмването


Не слушай Пърп, от водка със сладолед се повръща баят. Аз ако съм на твое място, директно ще отида да перна няколко коктейла мохито.
ЧЕСТИТО, БРАВО БРАВО БРАВО!!!

Your future dream is a shopping scheme.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.