Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 23.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Фалшив геройнови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано16.07.09 18:43



Чуствали ли сте някога така?



Изяж бобър - спаси дърво!

Тема Re: Фалшив геройнови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано16.07.09 19:45



Да.
Последната котка, която гледах, прибрах от контейнера. Страхотно ходене по доктори падна, но каква красавица излезе от нея...


Някак голям герой се чувствах.
До момента, в който захъхрих и получих астматичен пристъп.
Изясни се, че имам алергия към котки, натрупвала се е с годините.
След два месеца на инхалатори и намерих дом, страхотни хора, кото я обикнаха и я искаха /тя си е сакатичка все пак, горката, та голям късмет извади/.
Винаги е влизала в сакчето, в което я водех на лекар без проблеми, сякаш си знаеше, че е за добро.
В денят, в който я взех, за да я занеса на хората, настана ад. То беше мяукане, гушкане, притискане. Как усети, че се разделяме не знам.
А на изпроводяк ме гледаше като попарена, предадена, подмина ме като борче, сви се в някакъв ъгъл и това беше.
Два пъти ходих след това, двата пъти ме заобикаляше отдалеч. И ме гледаше особено, с укор някак.
Така че, фалшив герой съм, Пърпи.
Едно коте не доизгледах, а с инхалаторите можех.



Тема Re: Фалшив геройнови [re: DaCat]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано16.07.09 20:16



А моето маценце го отровиха. Умря в ръцете ми на моето легло. А казват, че животните се криели... Знаех, че не мога да му помогна, но то май това очакваше... В последните секунди и без това широките му зеници се разшириха до края на ирисите и то си отиде.





Тема Re: Фалшив геройнови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано16.07.09 20:29



Това е....песента!




I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Фалшив геройнови [re: *Paл*]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано16.07.09 20:32



Вярвало ти е, затова е дошло.
Животните знаят, нищо, че ги подценяваме.



Тема Re: Фалшив геройнови [re: DaCat]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано16.07.09 20:45



Твоето маценце е оживяло благодарение на теб.





Тема Гошконови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано16.07.09 21:02



За него бях герой, но аз се чувствах фалшив такъв.
Кой е той ли? Приятелче на синчето и мен от Помощното училище в Г-во. Опитвах се да му бъда "ментор" няколко години. Той ме гледаше винаги с обожание, а аз се чувствах виновна и неискрена, защото не можех да му дам всичко от, което се нуждае, а сега разбирам, че всъщност приятелството и нормалното отношение, което му дадохме със сина ми, е нещото, което го е радвало най-много. Други го използваха за черна работа, а той дори от висотата на "забавеното си" развитие /слагам кавички, защото има толкова добро и искрено излъчване, което заслужава да го сложа в графа "нормални", а другите в "ненормални"/прощаваше, душицата. Не съм го виждала от известно време.Ти ме подсети за него.
Детето ставаше в 5 ч. всяка сутрин, за да мете улиците, а когато го водех на сладкарница, сервитьорите го зяпаха като втора ръка човек. Ма така е, научих се да се гнуся от душата, а не от външността.

Ой-ой-ой


Тема Re: Фалшив геройнови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.07.09 21:03



Много по-често отколкото ми се иска.

Всъщност всеки път, когато някой си помисли (или каже) за мен нещо, което знам, че е по-хубаво от реалността. Винаги съм се чувствала ужасно като ме хвалят и не съм знаела как да реагирам.



Тема Re: Фалшив геройнови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано16.07.09 22:17



Не, щото не съм герой.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Фалшив геройнови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано16.07.09 23:58



Да, ама няма да задълбавам, че ще стане мазало...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.