Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Червен или зелен светофарнови [re: Vulpes]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано14.07.09 19:07



Този е гей- споко.



Тема Re: Червен или зелен светофарнови [re: Capa_]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано14.07.09 19:53



Мразя стиснати мъже! Мразя мъже без работа и мразя да идват и да ми хленчат за пари! Мразя задници, които ми се правят на големи баровци, мразя да ми обясняват каво ЩЕ направят ако..., мразя да им слушам оправданията когато са закъснели за среща....
Съжалявам мъже които са влюбени в майките си и искат жени които да са "като мама"....не ме разбирайте погрешно- бих се научила напр. да правя баница, мекици, бухтички и т.н като майка му, и не отхвърлям семейните традиции, но да ми подарява блузка, ношничка и т.н. като на мака му.....

бляк!
Дали ме изпраща или не -О ДА това определено ме впечатлява! Да си призная до сега само един мъж ме е изпращал до ап. в който живея, на 10-15 км. от центъра и той не ми беше гадже Странно, но понякога ми казваха "обади ми се когато се прибереш", сякаш ако не им се обадя (което често правех) ги притесняваше Офффф, с времето им свикнах на простотията.
Мразя мижитурковци, които носят слипове и си мислят единствено за голямата работа в гащите им

Редактирано от Noaa на 14.07.09 20:10.



Тема Ех ма, Сароу!нови [re: Capa_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано14.07.09 20:01



Що толкоз те обичам, кажи.



Та на въпросът - отблъсква ме рязкото навлизане в личното ми пространство когато нещата започват, прекалено приближаване, ръгане с лакът и кикотене.
Отделно не понасям мъже, които не спазват лична хигиена. Може и Оксфорд да са завършили, дреме ми. И да, Пърпи е много права за всичко, което каза, важи и за мен, обичам нещата да стават бавно и постепенно. А за "ти си голямата ми любов" да не говорим, то девойчетата на 17 не се връзват вече.
Путьовщината смърди от километри, за такива имам някакъв сикст сенз.

Карт бланш - умерено показване на харесване, владеена на разговор и положение, наличие на характер и чувство за хумор.
И да ми хвърли въдичка, щото ако е прекалено ясен ми е безинтересен.



Тема Bad bad girl ....нови [re: Noaa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано14.07.09 20:10








Тема Re: Червен или зелен светофарнови [re: Noaa]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано14.07.09 20:15



ПРО-ТЕС-ТИ-РАМ!!!


И една жена те е изпращала веднъж... почти до апартамента



Тема Re: Bad bad girl ....нови [re: jamie]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано14.07.09 20:18



Швейцарското джобно ножче, което винаги нося ми е помагнало не веднъж да орежа самочувствието им. [трепкам прелестно с мигли]
пп. да не си помислиш нещо??? аз просто отварям бирени бутилки като добро момиче.





Тема Re: Червен или зелен светофарнови [re: Vulpes]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано14.07.09 20:20



Да! Вярно е, приятелките ми често са ме изпращали.





Тема Re: Червен или зелен светофарнови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано14.07.09 20:25



Стопа - много неща. Нямам угодия честно казано. Импулсивна съм. Ако реша, че не ме привлича сексуално всичко от негова страна е безсмислено.

отдавна не гледам в менюто, вече съм си поръчала...





Тема Re: Ех ма, Сароу!нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепеляшка)
Публикувано14.07.09 20:30



Пърпъл и Вулпес са дали направо съвършен образ на мъжа мечта!


Чудя се какво пречи на мъжете да бъдат такива?



Тема Re: Ех ма, Сароу!нови [re: Noaa]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано14.07.09 20:44



Пречи им прекаленото старание. Имам прекрасни приятели мъже. Но само да се завърти момиче стават пълни идиоти...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.