Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Г-жа Прим или Фанинови  
Автор Capa_ ()
Публикувано27.06.09 21:42



Все невъзможни любови, в различни географски ширини, но еднакво изпепеляващи и лекуващи пъпчасалата девича душа, със здравословна доза сила, зрялост и страст.
Всички жени в този клуб са по своему силни, без изключение.
Пърп - от теб струи сигурност;
Ноа - заливаш ме с уют, какъвто само едно дете може да получи от майка си;
Котето - желязна воля и упоритост;
Рал - мека безкомпромисност;
Моореа - обрязваш болното място, знаейки, че болката е за добро;
Дени - увереност;
Вулпес - утеха;
Странница - стабилност, а под нея - нежни вълнички от емоционалност;
Рокси - твърда ръка;
Каломаин - понякога ми се иска да ме гушнеш;
Тя си знае кой - като непресъхващ извор, от който черпят сили мнозина;

Мрачен ден, охлаждащ лятната феерия на хормоните и навяващ мисли за забранена любов.
Случвало ли ви се е да се обърнете назад и да си кажете - аз ли бях това? Как ми е стигнала силата или откъде се взе тази "Сара", примерно? Какво я извади наяве? Как успях да мина през тази гадост и да не повърна, напротив, да я преръшна с широко отворени очи, ноздри и уши?
Стига толкоз съботни разчети от мен. Лека



Ой-ой-ой

Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор Capa_ ()
Публикувано27.06.09 21:54



Не съм упоменала няколко от момичетата, които бих искала по-добре да опозная като Атараксия, Соната, Лилава.



Ой-ой-ой

Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.06.09 22:30



Да, по някога съм се питала тая откачена Рала аз ли съм била...

За щастие хората порастват. Рано или късно. Жива съм. Това само по себе си е фантастично.

Какво ти се завъртя тази вечер? Нещо откачено?



Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано28.06.09 10:05




Няма "гадост". Всичко, което се случва в живота ти, е именно онова, което е най-доброто и полезното за теб - избрано точно за теб, без което няма да си това, което си сега.

Никога никога не съм съжалявала за нищо, не съм си правела равносметки, които да сочат, че е трябвало да постъпя иначе, да се пазя, да пропусна нещо или да подходя по друг начин. Приемам миналото си изцяло - за мен това е силата. И внимавам в бъдещето да не повтоя нещо, което съм определила като "грешка". А ако се случи все пак да се повтори - явно не съм се донаучила все още, нужно е било пак да мина оттам.

Малко се отклоних от темата може би, а ти питаше за забранената любов - всеки си има свои тайни и свои забранени страсти. Спомням си преди време, преди много време всъщност как получих голям урок в тук в дира, за една забранена любов, толкова силна и толкова голяма... Наблюдавах участниците в нея отстрани и си мислех, че понякога животът така те изненадва, точно, когато си най-неготов и се налага да се справяш в движение и да взимаш бързо най-важните си и тежки решения.

Ох, пак се отклоних, извинявам се за което.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано28.06.09 10:29



Напоследък сънувам разни шантави неща, а като се събудя, разбирам, че съм преживявала още по-шантави, но просто не съм обръщала внимание на скАлата. Прекалено съсредоточена съм била в бутането на огромния камък по баира.
Откачена Рал, давам ти задача с повишена трудност за днес. Нарисувай ми малко петле в долния ляв ъгъл на листа.



Ой-ой-ой

Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано28.06.09 10:39









Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Coнaтa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано28.06.09 10:39



Всяко мнение е по темата, това е твоята гледна точка и интерпретация.


Аз също не съжалявам за нищо, през което сама съм си направила да мина. Просто понякога се чудя на силата и издръжливостта ми през този период. Това доказва приспособимостта на човешкото същество към всичко и всички.

Защо забранената любов да е голяма? Дали представата ни за нея не се изкривява от определението за невъзможна? Дали не я поставяме несправедливо на пиедестал, подведени от страстта и стремежа към това, което не можем да имаме?
Не е ли проява на сила точно устояването на това, което не ни се полага?

Ой-ой-ой

Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано28.06.09 10:52



Честито, приета си в клуба на Карлсон, който живее на покрива, слагам ти перка и вече можеш да започваш да нагъваш от канелените кифлички на титуляра.





Бон апети!



Ой-ой-ой

Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано28.06.09 10:58



Нали знаеш какъв е бил първия климатик? Карлсон заседнал в един прозорец...

Кифличките са много апетитни... Мятам в коша овесените ядки.



Тема Re: Г-жа Прим или Фанинови [re: Capa_]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано28.06.09 11:14



Устояването?
Не или поне не винаги. Обикновено проява на сила е да действаш в съответствие със собствените си решения, да "бъдеш себе си" и да не си изневеряваш, както обичат да казват.

А защо забранената любов да е голяма - то според мен малка няма, но аз имах предвид просто конкретния случай.

Иначе да, ако е невъзможна, е по-трудна от обикновено и сме доста склонни да я преекспонираме.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.