Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано22.05.09 12:59



Почна се. Лимузини, клаксони, тоалети и прически, веещи се през прозорците, писъци и истерии...
Баси, не знам каква е тръпката, не ми се е случвало (не че не съм завършила средно де

). Неква нова мода тръгна из народа...
Ама хич не ми и липсва де. Ако можех да върна времето, със сигурност не бих се качила на тая сцена. Всъщност изобщо не искам да връщам времето. Само като си представя какво ме чака ако сега бях абитуриентка, и направо ми се изправя косата . Всъщност още тогава си давах ясна сметка къв прав и корав ме чака. Нямах илюзии, че ще продължа живота си с тоалета от бала и в чужда лимузина на заем за една вечер. Преди събитието кълвях за кандидат-студентски изпити и успоредно си търсех работа, в случай, че не ме приемат. Нямах нито време, нито желание за тоалети, прически и грим. Нашите ме накараха на сила да ида на бал, от някакво нелепо чувство за родителски дълг. Поне се споразумяхме да не съм облечена като барби или секс-машина. Еуфорията ме подмина, или аз нея я подминах - не знам, всичко ми беше твърде пресилено...
С други думи, проявих се като пълно дърво и пропуснах веселбата, ама на по-късен етап кво ме клъвна щъркела и като подпалих по кръчми и барове... та още ме държи . И всеки път се забавлявам съвсем искрено, мамка му, като на абитуриентски бал - за последно . И ми е леко неловко като срещам съученици - тежки лелички и чичковци, водещи един такъв сериозен живот, на който са неприсъщи абитуриентските веселби...

Та аз си казах, а вие кво мислите за баловете преди и сега?

П.П. Аре малко и аз да подудна като една бабичка, че днешната младеж... мамата си е е...ла



Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.05.09 13:09



Какво да кажа? Като ги влече и ги кефи, да се кефят.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано22.05.09 13:18



Абе така е, да се кефят естествено.
Ама се опитвам да разбера на какво се кефят - на самия повод - нещо като Свети Валентин, или има друга причина, дето ми убягва





Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Vulpes]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.05.09 13:21



Абе май повече на освобождението на българския народ от турско робство мяза - все едно някой ги е държал с вериги в даскало до 12 клас, ебаси...





Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Roxy]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано22.05.09 13:26



Явно само аз съм се била обркАла, че тепърва започва истинското робство, дето извинителни бележки не минават...





Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Vulpes]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.05.09 13:34



Не можеш да си представиш за какво става дума. Когато бях класна на 12 клас, имаше родители, които пръснаха по 6 - 7 хиляди лева за една абитурентска вечер на отрочето. При това става дума за хора, които не са баровци, а обикновени работници, които не си позволяват никакви щуротии.

Знам, че не е задължително да е така, и имам приятели, които направиха нормално изпращане на детето си - без софри, гости в ресторант, лимузини или бельо от Белгия. Но имаше и невероятни простотии - както казва Рокси - все едно, че от робство се освобождават.





Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано22.05.09 13:39



Звучи ми като някакво състезание между учениците, в което са въвлечени и родителите им - въпрос на чест кой ще е най-най. Лееко безсмислено и налудничаво





Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано22.05.09 13:40



Живеем в материален свят, тва е истината.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Vulpes]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.05.09 13:43



Състезанието е между родителите. Учениците са само повода.



Тема Re: Едноооо, двееее, трииии... ААААААААнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.05.09 13:49



Абе някои хлапета са си разглезени и капризни, други първо се правят, че не се водят от общата мода, но после се включват... Сещам се за една съученичка, която първо заяви, че няма да да се изхвърля с нищо твърде специално, а след месец-два пророни в конемтар на процеса по подготовка и обличане: "Амиии, чакам да ми дойде плата за ролкята от Италия." Иначе бяхме нормални, донякъде по тенденциите, донякъде със свой вкус - нямаше твърде пищни рокли или прекалено много цици навън; момчетата не бяха еднотипни черно-бели пингвини, а в хубави официални цветове, но и в самото училище не издигахме гъзарията в култ... Или поне през 2002.

Редактирано от Roxy на 22.05.09 13:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.