Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Червената шапканови  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано12.05.09 14:27



Сладникава женска притча, която много ми хареса



Какви се виждат жените в огледалото?
На 2 годинки се оглежда в огледалото и се вижда като принцеса.
На 14 години се оглежда и вижда, че е дебела, с черни точки, ужасна. Казва си "Не мога да изляза в този вид".
На 20 се оглежда и й се струва, че е много дебела, много слаба, много ниска, много висока, с много къдрава коса, с много права коса... Но решава да излезе на всяка цена.
На 30 се оглежда и й се вижда, че е много дебела, много слаба, много ниска, много висока, с много къдрава коса, с много права коса... Но решава, че не й стига времето да го преодолее и излиза на всяка цена.
На 40 се оглежда и й се струва, че е много дебела, много слаба, много ниска, много висока, с много къдрава коса, с много права коса... Но си казва "Жива съм!" и излиза на всяка цена.
На 50 се оглежда и си казва "Най-после съм аз". Излиза и отива където си иска, и всичко й се струва хубаво.
На 60 се оглежда в огледалото и си спомня за всички онези, които не могат да се огледат повече в него... Излиза и завладява света.
На 70 се оглежда и вижда мъдрост, радост и умение... Излиза и взима от живота възможно най-много.
На 80 не я е грижа как изглежда в огледалото. Просто си слага червената шапка и тръгва да се развлича по света.

Така ли е наистина? Дали ще бъдем по-щастливи, ако нахлупим по-рано червената шапка?



Тема Re: Червената шапканови [re: Vulpes]  
Автор Capa_ ()
Публикувано12.05.09 14:46



Често ми се налага да си казвам "Жива съм", особено след като слизам от колата на шефа, напълнила памперса след поредното каране със 180 и то на завои. А пък как изпреварва, нямам думи.
Изпитвам ужас от високите скорости.
Даже съм се замислила да напусна заради това.





Тема Re: Червената шапканови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.05.09 14:48



Аз като съм на фаза "мъж го искам, сега го искам" си слагам тиранти. С червена шапка не съм пробвала, няма ли да е малко опасно, ако се нахвърля на някой с шапка на глава....може да му извадя очите...






Тема Re: Червената шапканови [re: Capa_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.05.09 14:49



Предложи му да караш ти. И карай с 40 сякаш нищо не се случва. като го видиш, че се изнервя до крайност му кажа "е така се чувствам и аз".



Тема Re: Червената шапканови [re: Capa_]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано12.05.09 14:56



Имаше един такъв шофьор камикадзе, с който често ме пращаха по командировки. Седях на задната седалка и си виках "Ако сега се размажем, по-добре да умра, отколкото да остана инвалид за цял живот"

. Веднъж на Предела го помолих да спре, слязох от колата и се прибрах на стоп. Оттогава започна да се съобразява, доколкто е възможно за плиткоумен идиот. Но беше само шофьор, не знам разумна ли е подобна демонстрация пред шеф...



Тема Re: Червената шапканови [re: Smile]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано12.05.09 14:59



"С червена шапка не съм пробвала, няма ли да е малко опасно, ако се нахвърля на някой с шапка на глава....може да му извадя очите..."

Любовта иска жертви


А за тирантите ти завиждам . Аз почвам диети, упражнения, шопинг, шаш и паника . Време ми е да си взема червена шапка... или тиранти



Тема Обичам високите скоростинови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.05.09 15:02



представи си само:
Колата се носи по магистралата с граничните за нея 220 км/ч. Миг, след като чуеш баса, той разпространява вибрациите си по вратите, пода и дори стъклата. Климатикът внася приятна топлина на фона на зараждащата се мъгла, а ароматизаторът не се натрапва с миризмата си. Дори строгият делови костюм е заменен от дънки и фланелка, а краката тактуват в удобни маратонки. Съгласие и разбирателство цари в колата, въпреки че разговора е невъзможен. Пръстите барабанят в синхрон, а главите се поклащат в такт с музиката или неравностите по пътя....



Тема Re: Червената шапканови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.05.09 15:04



Ааа, целта на упражнението е да е умаломошен след якия секс, не преди него. Макар че....съм голямо момиче и знам прекрасно кое къде се намира...може да го просна с периферията на шапката и после да се самообслужа.





Тема Re: Обичам високите скоростинови [re: Smile]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано12.05.09 15:07



И аз ги обичам много, задължително в комплект с музиката, по възможност по добре асфалтиран планински път, но само ако карам аз. Непоносимо ми е да ме вози някой съмнителен шОфер, решил да се прави на мъж





Тема Re: Червената шапканови [re: Smile]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано12.05.09 15:15



Става, можеш да му нахлупиш шапката докато се самообслужваш, ако случайно дойде в съзнание


Чак сега стоплих за какво са ти тирантите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.