Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Лятотонови [re: masterix]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.05.09 20:21



Ухааа, да си вземеш здравите крака. Бая ходене има и в трите града - в Будапеща само да им разгледаш историческия хълм и си с 6 часа назад и няколко мазола напред. Погледни как реставрират хората църквата там, ако не са привършили вече. Изобщо няма нищо общо с нашите опити за реставрация. И си запази памет за нощни снимки.
В Прага внимавай за джебчии, в стария град на търговската улица точно до веригата Subway има два магазина на българи.
За Виена пък - какво да кажа, това просто си е Виена.



Тема Re: много отдавнанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано09.05.09 20:47



В Русе има живот, без да е пренаселено, създава ми усещане за простор. Но не го харесвам заради едни перникчани, които живеят там - може би най-неприятните хора, които съм срещала

. Ходила съм 5-6 пъти и си спомням само кофти изживявания в иначе красив град.



Тема Re: Лятотонови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано09.05.09 20:56



Това лято смятам да почивам няколко пъти, и то без чувство за вина и притеснения, че офисът ще се срути, ако ме няма седмица или две (знам, че няма да ми звъниш по телефона за глупости

). Ще ми е за първи път за последните 10 години.
Не знам къде ще ходя, зависи какви предложения ще изкочат, мисля да не отказвам, ако ще да става въпрос и за екскурзия до луната



Тема Re: много отдавнанови [re: Vulpes]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.05.09 21:01



най-нестандартното в Русе за мен беше един хотел "хххх и Гергана" (май беше), който е от двете страни на улицата, при това двете части не са една срещу друга.



Тема Re: Лятотонови [re: Smile]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано09.05.09 21:53



Аз във Виена и Будапеща съм ходил, ама през есента преди две години. Всъщност се навих на екскурзията само заради Прага.



Тема доколкото знам,нови [re: Smile]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.05.09 00:23



собственикът е кръстил хотела на двете си починали при злополука дъщери.



Тема Без да се интересувамнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.05.09 00:31



от мнението на който и да е, Гюлджихан, Хасан, Айше, Пътру, Импотрнтния исус етц, само да споделя, че за мен Русе си остава далеч най-готиния град в Северна България. Бездушната Варна(единствено достойнство на последната: има тъмна бира и лятото

) може да му диша праха, а доводът на Варненлии, че били 2 милиона лете(от Дуранкулак до Бяла) мога да елиминирам с моя, че ако Варна лете е 2 млн, то Русе започва от Връв(географски неграмотните имат Гоогле!) до Силистра, вкл. с отклонение до Исперих и Разград!) и могат да им папат у.т
Няма да се разпростирам, само за протокола: В южна има още един готин град и той е Пловдив. София е грозният компромис, по-бездушен и от Варна, а Видин би бил конкуренция на Русе, ако притежаваше същият хинтерланд като неговия(сравнете дебелината на територията южно).
С една дума: Русе си е Русе, а който не е съгласен с тая констатация, вкл. русенлиите, ДГД.



Тема Re: Без да се интересувамнови [re: Kиpo]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано10.05.09 00:34



Баси рекламата му направи на Русчук. Требе да се посети, явно.





Тема Re: много отдавнанови [re: Cтpaнницa]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.05.09 00:36



Странни хора са жените. Все едно аз да намразя Търново за това, че първата ми "голяма любов"(плюя в пазва много пъти!) ме заряза с някакъв тамошен чекиджия.


(правя обосновано предположение за причината за омразата към най-хубавия севернобългарски град!)



Тема бе тинови [re: masterix]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.05.09 00:38



на приказки си голяма работа. Айде, ще те взема като личен гост следващия път, като ида при Да не Казвам кой и Да Не Казвам Кой 2.


Ама знам, че пак ще откриеш някакви по-интересни македонки, бледи разкурвени рускинчета или разстановки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.