Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сара, I miss you  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано29.04.09 21:09



Тази вечер (от пет и нещо досега), бяхме на ЧРД на едно дете от групата на моето дете. Та там едната майка ТИ БЕШЕ ПОЧТИ 100% КОПИЕ, направо невероятно!!! Все едно теб гледах. Не само визуално, а и като жестове и усмивка, настина страхотно. За съжаление никоя нямаше прашките на Пърпъла.
Темата е за това, че в определени моменти срещаш хора, които адски много ти напомнят на други хора, направо все едно нещо те тресва яко като дъска, когато изпаднеш в такава ситуация. Вие изпадали ли сте в такава ситуация?

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано29.04.09 21:19



Случва ми се


Но удивително често ми се случва да се препознават в мен - да ми се усмихват на улицата и да ме поздравяват абсолютно непознати хора. Чудила съм се защо и стигнах до извода, че сигурно имам нещо много типично и широко разпространено във визията си, кой знае



Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано29.04.09 21:58



Не вярвам! Сара е единствена и уникална.





Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.04.09 08:47



Ти ме разби.


А иначе ми се е случвало да се запозная с някого, който страшно много ми напомня за човек, останал в миналото ми. Бях писала, че Ноа много прилича /визуално и като човек/ на една близка приятелка, с която загубих контакт по стечение на обстоятелствата.
Случвал ми се е и обратния вариант, да срещна някой, който е копие на неприятен за мен човек.



Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.04.09 09:13



Вярно е, че е единствена и уникална, за това две мнения няма. Обаче снощната мама наистина много ми заприлича на нея и ми стана едно приятно



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.04.09 09:16



Никога не съм срещала някой, който да прилича на мен, мен също не са ме обърквали.
Аз съм не особено добър физиономист, по-скоро не си поставям за цел да помня нито имена, нито лица, ното числа. Само ако се налага. В тези отношения съм небрежна до безобразие.

Ако не общувам с човека известно време, почти сигурно е, че ще се замисля след време как се казва или кой беше. Но като реша да помня нещо, го помня трайно.
Като моите прашки няма как да има някой, те са шити по поръчка.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано30.04.09 09:16



п.с.
пропуснах, че може да ми викате-о, уникалност.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано30.04.09 09:25



Аз също се изненадах, че мамата приличаше на Сара, тъй като Сара има специфично лице.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано30.04.09 10:40



Пиле, като се видим следващия път, ще те нацелувам здраво, дано половинката ти няма нищо против.





Тема Re: Сара, I miss youнови [re: Capa_]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано30.04.09 10:44



Козата определено ще ревнува.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.