Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стресътнови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.04.09 12:16



Как го борите?

Един от шефовете ми има "приятният" навик да ме известява за служебните ми задачки със смс. Като ми изпищи нещо рано сутрин и отвътре всичко ми се обръща. В повечето случаи даже не съм много наясно каква задача ми поставя и трябва да се досещам като казва например "комисия", която от всичките комисии има предвид или като напише "спешно ми прати становището", при условие, че паралелно се движат няколко неща, аз трябва да се сетя кое становище. Във всичките тези случаи аз се шашкам.
Преди малко ми звъннаха и казаха-"по този проект е пожар". този "пожар" не е предизвикан от мен и не мога много да направя по въпроса, но това е моя проект и сега седя и чакам да видя кой какво ще направи, защото мен ми загря ухото от телефонната слушалка и ми гори несиметрично лявата буза.
Как го борите стреса?
Знам, че някои от вас са железарки, питането ми не е към тях. Питам тези, които са като мен. Ако има такива.;))



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Стресътнови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ ()
Публикувано14.04.09 12:22



Ела да ти бия два шамара. Я се стегни!


Така боря стреса аз, с хора като вас.
Искаш ли да ти масажирам петичките?



Тема Re: Стресътнови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано14.04.09 12:24



Запасваш сабята и ножа и дереш на ред. След битката можеш да удариш едно уиски на спокойствие (предполага се, че ще е вечер и ще се наслаждаваш на тишината или на левента до себе си).



Малко касапско решение, но така е в екстремни ситуации. Покажи им кой командва парада. Успех!



Тема уфффнови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано14.04.09 12:29



Тъкмо да ти пратя двете страници и половина ситно изписан текст и видях последното изречение! Язък...!





Тема Re: Стресътнови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано14.04.09 13:12



Колегите ти искат просто да си споделят с теб,но защо му казваш на това стрес?Те си се кефят,говорейки за "пожари",бързи становища и разни други метафори.Приеми,че търсят внимание и съчувствие.
Аз от коя категория съм-на железарките или нтц,за да знам дали да продължавам с безплатните съвети?

Много съм гадна като подчинена,защото бих изпращала абсолютно всички становища,проекти,договори,резолюции по 2 пъти дневно по вътрешната поща.
В последната ми месторабота повтарям около 12 кармични заклинания ,за да могат колегите ми да прихванат поне две-три,но не става,а това би ни спестило поне половината изговорени думи.

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Стресътнови [re: Пъpпъл]  
Автор Vulpes (КК)
Публикувано14.04.09 13:45



Споко пък ти, ще се научиш да бъдеш железарка

. Просто трябва правилно да четеш посланията. Той ти казва "комисия", защото идея си няма коя комисия аджеба може да има пръст в тая работа. Същото е и за становището - някой му крещи и си иска становището, ама не е ясно кое точно - ако той знаеше, със сигурност щеше да ти каже. Е къв е проблема тогава, че ти не знаеш какво иска от теб, след като и той не знае? Тия смс-и и пожари са само за разтоварване на напрежението. Аз съм се спекъл, но ще ми олекне, ако я спека нея - нали все някой трябва да се спича, мамка му. И като ти пламне бузката и започнеш да гледаш като новородено теленце проблемът си седи, ама е в твоята градинка, човекът е разтоварил, изнасилвайки те психически. Ще те призная за железарка като се научиш да правиш разлика кога гори твоят задник и кога - задникът на шефа, защото не помагаш на никой като седнеш на котлона заедно него.



Тема Re: Стресътнови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано14.04.09 13:54



с ракия, вино и секс..





Тема Re: Стресътнови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.04.09 14:24



и ушичките.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Стресътнови [re: *Paл*]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.04.09 14:26



Като съм стресирана не съм войствено настроена, мен стресът ми действа укротително. И за около половин минута в главата ми е празно.:)

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: уфффнови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.04.09 14:27



знаех си, че съм слабото звено.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.