Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 30.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Случканови  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано29.03.09 19:45



Пролетта е страхотно нещо, но понякога избива в странни посоки. Или аз като ползваща градски транспорт, попадам на разни "странници..."
Снощи, след като прекарах целия ден навън, на слънчице, а привечер хапнах наденичка и пийнах бира при Яфата, се качих на трамвай 7. В някакъв момент се качи жена на около 40, в спортни дрехи, и се зачете в книга, в чието заглавие имаше "рейки." Дотук нищо лошо. Но някаква приятелка й се обади и тя започна да надвиква дрънкането на трамвая (което изисква съзнателно волево усилие и яки гласни струни). Оплака се възмутено, че била гледала някаква безумна постановка - Краят на играта, която много я натоварила. Страшна психария била и трябвало да има някакъв начин тя да се оплаче и възмути, да й върнат парите по възможност, щото 12 лева не били никак малко...
Е, аз погледнах в нет-а, като се прибрах. Постановката е по Самуел Бекет. Дори не си направих труда да прочета за какво се разказва. Беше ми ясно, че няма да е весела театрална постановка за масов зрител. Ама кой те бие по главата да ходиш на театър, без да знаеш на какво отиваш?! като не ти харесва, излез си и толкова. Обаче не - онази щяла да пише на режисьора оплакване...
Друго ако не, цяла тема пуснах. Разкажете вие на какви странни хора и случки сте попадали в градския транспорт.

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: Случканови [re: Cтpaнницa]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано29.03.09 19:53



Нямаме градски транспорт.

Странна случка - една възрастна жена ми помогна без да я познавам. Беше много мила. Даже ме покани на гости. Може и да отида.



Тема Re: Случканови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано29.03.09 20:01



Бекет-градски транспорт-рейки-жена,викаща по телефон.Не ми се случва често подобен абсурд.Или нямам очи и уши за подобни случки.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Случканови [re: Cтpaнницa]  
Автор Kaлoмaин ()
Публикувано29.03.09 20:13



Сега като ти четях темата се сетих - в четвъртък бях на "Кармен".

Без думи - обожавам тази музика. Цялата!





А иначе - преди време имаше една странна жена в автобуса - седеше зад мен и по принуда чух разговора, който тя провеждаше през целия път - около 20 минути. За тези 20 минути спомена поне 5 теми и не успя да каже нищо хубаво - сякаш беше най-нещастната жена на света. А иначе не й личеше нещо да й липсва.



Тема нямате градскинови [re: *Paл*]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано29.03.09 21:04



транспорт... явно съм изпуснала някъде по темите къде живееш.
от друга страна, сигурно е хубаво да можеш да стигнеш тук и там пеша.

http://desisportrait.blogspot.com


Тема на меннови [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано29.03.09 21:06



няма начин хората да не ми направят някакво впечатление. аз все тях гледам, а не разни туристически атракции, нови магазини или пък реставрирани къщи, например.



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: Случканови [re: *Paл*]  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано29.03.09 21:07



ох направо ти завидях, че си нямате вмирисани и вкиснали цигани които да се бутат нагло в теб



Тема Re: на меннови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано29.03.09 21:15



Сред реставрираните къщи се чувствам по-разбрана,отколкото сред хората.Игнорираш онова,което не познаваш,нормален механизъм на оцеляване.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Случканови [re: Cтpaнницa]  
Автор Vulpes (опърничава)
Публикувано29.03.09 22:24



Като пътувах с автобуса за училище навремето често се засичах с една женичка от малцинствата с двама близнаци. Крещеше по целия автобус след тях "Ела тука, Исусе! Не прави така, Христосе!" Много ме впечатляваше



Иначе от години не ползвам градски транспорт, явно съм се разглезила. Ужасява ме мисълта за близостта с отегчени и кисели хора, от които да попивам негативизъм, и не само . Може пък и да преувеличавам, знам ли.



Тема Re: Случканови [re: Noaa]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано29.03.09 22:42



В същност изобщо нямаме цигани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.