Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За лицето на триъгълниканови  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано24.03.09 21:04



Ястребе, Вожде, не си мислете "ами, много ясно, че ще се запозная първо с лицето и после с триъгълника му"

- не всички триъгълници са равнобедрени.
Замислила съм се напоследък за т.нар. "Любовен триъгълник" доколко е любовен? Често една от страните на знае за 3-тата, или се досеща но упорито се прави, че не същаствува.....защо? Заради детето? Заради него? Заради нея? Заради кого е това мълчание? Заради Любовта? Статистически нямам представа кой по-често изневерява- мъжа или жената в едно семейство, но в случая мен ме интересува кога Той посяга към другата.....Тя може би изглежда като "черешката на тортата", но сама по себе си е просто черешка.....малка, кокетна, придаваща блясък (дори може би завършеност) но не и същност....Кое все пак кара мъжете да я желаят? Какво повече има от съпругите им? Защо като я желаят толкова не им стиска да я имат само за себе си или в действителност не я искат толкова много? Кое от рутинното ежедневие ги кара да останат при майката на децата им?
Незнам какво ще направя ако един ден хвана мъжа ми да ми кръшка незнам дали ще мога да загърбя миналото си.....но може би ще му подаря тениска с надпис " не искам да правя секс- живота ме очуква всеки ден"
Е мили ми романтици накъде да гледаме когато менюто не ни харесва?

Как да изтръгнем от ръцете му това което не ни харесва?

Да пием за двойките и да не забравяме, че може да ни потрябва и трета чаша някой път.





Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Noaa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано24.03.09 21:16



Правят по-хубави фелациота...сори , но на тази тема съм хард.


Що се отнася до другите въпроси, мъже попаднали в такава ситуация или по-скоро самопопаднали се, харесват мисълта да имат домакиня - от една страна и любовница със съпътстващата я тръпка, полазваща го , докато води скучноватия си "семеен" живот.
Не ме слушай - пристрастна съм и мноооого субективна.

П.П. Като прочетох заглавието на темата, изтръпнах. Помислих си за друг триъгълник, но това не е от значение.



Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Noaa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано24.03.09 21:20



Самите жени карат мъжете си да изневеряват.И обратното е вярно.
Проблемът е в семейството,не е в "черешките".

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Capa_]  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано24.03.09 21:24



ауууу Сата къде е бил твоя хамстер? Да не е бил на кастинг за "Дядо Коледа"


Амииии, то триъгълници много- и "шведстката тройка" си е вид триъгълник
аз въобще не си мисля, че ако ми се случи ще съм хард по скоро ще му намеря оправдание....а ако толкова много го обичам, че му докажа че съм по- добрата.




Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Capa_]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано24.03.09 21:26



Пристрастна си,може би...Защо му е скучноват семейния живот?
Тъкмо място и време да попитам-любовниците не са ли добри домакини и съпругите /някои поне/не са ли достигнали виртуозност при фелациото и други сексуални техники?

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Noaa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано24.03.09 21:28



Не чакай да ти се случи,непрекъснато му показвай,че си най-добрата.Жените сме добри манипулатори.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано24.03.09 21:29



така е рибата се вмирисва откъм главата


но когато мъжа до теб си стува??? Дори причината да е в теб, ще намериш ли сили да си върнеш любовта му?




Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано24.03.09 21:34



ауууу, Мури изчервих се докато те четох


Ще направя подробно проучване кое, колко и как му харесва, докато не е станало късно Пне в една от двете насоко да съм добра....Като му кажа че ще готвя, понякога въздиша и ставйки ми предлага:"я седни да изгледаш едно филмче, аз ще направя нещо за ядене"




Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-рудa)
Публикувано24.03.09 21:36



знаеш ли само как се старая.....засега ми вярва




Тема Re: За лицето на триъгълниканови [re: Noaa]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано24.03.09 21:38



Със зъби и нокти ще се боря,за да си възвърна статуквото,а когато успея...ще му го върна тъпкано,в троен размер.

Това е майтап!Истината ,моята истина е,че,ако разбера,че съм някаква хипотенуза,просто ще си обърна гърба и ще си тръгна.Това няма да е мъжа,който да "си струва".
Не трябва да забравяме,че бракът си е едно ООД,освен чувства,емоции,въздишки и романтика,включва и доста капитал,нерви,черна работа,мускулна треска,ненормиран работен ден.Случайните забежки не би трябвало да разстройват "работния процес".И пак опираме до размера на компромиса,който всеки от нас е готов да направи.

I`m blonde so please,speak slowly!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.