Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема О ла ла  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано26.03.09 14:18



Винаги съм имала дългосрочни планове. Не защото вярвам, че съм вечна и не може да ми се случи нищо лошо, просто защото обичам да си планирам важните неща.
Но в този случай бях планирала нещо безумно, зависещо от сто обрата на съдбата. И въпреки че бях наясно с какво се захващам, твърдо вярвах, че ще стане.
Е, стана. Съдбата се обърна сто пъти.



Имали ли сте случаи, в които сте вярвали в невъзможното и то е ставало?
Къде свършва мечтата и започва реализацията и?
Вярата в себе си сила ли е и каква?

All of this has happened before and will happen again...

Тема Re: О ла ланови [re: DaCat]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано26.03.09 14:20



Имало е такива случаи. Аз съм непоправим мечтател и живея общо взето на мечти, които реализирам.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: О ла ланови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Vulpes (опърничава)
Публикувано26.03.09 14:36



Подозирам те аз, че си Джонатан Ливингстън Чайката под прикритие, отказал да се задоволи с това да бъде "жалка, ограничена чайка"



Редактирано от Vulpes на 26.03.09 14:38.



Тема Re: О ла ланови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано26.03.09 14:41



Да, общо взето нацели.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: О ла ланови [re: DaCat]  
Автор Capa_ ()
Публикувано26.03.09 14:52



Искам да те докосна, както се докосва коминочистач.


Ако трябва сериозно сега, обичам да мечтая, защото това ме кара да се чувствам жива, но съм си дала сметка, че две неща ми пречат да ги осъществя /Коелю много точно го е показал в "Демонът и сеньорита Прим"/: да мисля, че са неосъществими или внезапно да се окаже , че СА , но когато най-малкото съм очаквала.Внезапно нещо да иска да ме изведе от рутината към неизвестното. Ех, този страх!
Вярна е приказката, че хората искат да променят всичко и в същото време искат нещата да продължат както преди.
Та, да -понякога съм ужасно страхлива да променя нещо, колкото и да съм го желала в мечтите си преди.



Тема Re: О ла ланови [re: Capa_]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано26.03.09 14:57



И мен ме беше страх. То без страх после няма кеф.



All of this has happened before and will happen again...

Тема Re: О ла ланови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано26.03.09 14:59



На мен това ми е първата реализирана голяма.
А не е като да съм на 20.



All of this has happened before and will happen again...

Тема Re: О ла ланови [re: DaCat]  
Автор Vulpes (опърничава)
Публикувано26.03.09 15:07



Вярвам, че мога да стигна до там, докъдето свършва моят собствен свят. Мечтите определят докъде стига света ми и откъде започват ограниченията. Затова мечтая на едро, от душа

. Избягвам да приемам нещата за невъзможни, чудеса се случват постоянно, но само на хората, които вярват, че могат да им се случат.



Тема Re: О ла ланови [re: Vulpes]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано26.03.09 15:09



Не е точно така по отношение на ограниченията - според мен собственият свят е доста комплексно понятие и една голяма част от него ни е неизвестна. Мечтите са някакси ясни, имат форма, докато в личния свят на всеки има големи неизследвани области.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: О ла ланови [re: DaCat]  
Автор Capa_ ()
Публикувано26.03.09 15:22



А твоето невъзможно, което е станало факт, колко е по скалата на невъзможността - от 1 до 6?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.