Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пламеннови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано11.03.09 21:46



Ммм, даааа ...

клубовете могат да минат като представителна извадка на обществото. Биг Брадър ряпа да яде.



Тема Re: Пламеннови [re: Kaлoмaин]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.03.09 22:53



Не, при това за лошо. Тук шизоидите и агресията(потенциално) имат по-обширно поле за изява по обясними причини. Не ми дреме дали Хасан или Йован оценяват това, което правя, за да огранича тия полета за изява;просто правя това, което смятам за нужно.





Тема Re: Тема за хвалебствия, но не и оплакваниянови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано11.03.09 23:02



няма и да чуеш.



Не на всеки му е писано да стане космонавт, когато порасне.

Тема Все пакнови [re: Kиpo]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.03.09 08:11



е интресно и доста впечатляващо. Има си образи за всичко - като се започне от клубните шутове и клубните тролове, мине се през претенциозните, на които винаги някой им пречи да спасят човечеството от клубовете и тези, с чиито проблеми се занимават всички, и се свърши със санитарната инспекция - тези, които разчистват останките.





Тема Re: Тема за хвалебствия, но не и оплакваниянови [re: Boждa]  
Автор Capa_ ()
Публикувано12.03.09 08:11



Стига де, и аз се изчервих... навсякъде.


Много сте мили всички, но понеже моето мнение за вас се повтаря в горепосочените варианти, затова няма да пускам и моите хвалебствия, а ще лежа на лаврите на вашите.
Пу за мене!



Тема Re: бравонови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано12.03.09 18:09



тъкмо изпаднах в лек ужас, че на никого не съм липсвала, докато нямах нет, а впоследствие и като видях, че по странно именуваната тема на Пърпъл има 17 страници, които (видите ли) трябвало да прочета, за да разбера, че се предлага среща.
затворих горецитираната тема и попаднах на това твое красиво изказване и ми стана едно такова хууууууууууууууууууууууууууууууубаво


теб да те похваля, че имаш изключително въображение и много добро чувство за хумор, пък за другите ще помислим по-нататък

http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: Аз почвам полека....едно по едно...нови [re: Boждa]  
Автор Noaa (пепе-лянка)
Публикувано12.03.09 21:00



със златни конци сърцето ти ще зашия, с руйно вино кръвта ти ще сгрея






Тема Re: Тема за хвалебствия, но не и оплакваниянови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Noaa (пепе-лянка)
Публикувано12.03.09 22:31




Ястребе, ако не те беше награбила Пъполета, сега да съм влюбена до ушите в теб(сега пак съм флюбена, но тайно)Голям фен съм ти. Не съм срещала толкова позитивна личност като теб! Ти някога ставаш ли с "дупето нагоре", и въобще някога "вкисваш ли се"?Ти не си човек, а желязо

Пърпъла - винаги може да ме накара да се усмихна, да ми вдъхне сила и вяра (нещо като "жива вода") Дори когато и цъфнах непредвидено у тях с явното намерение да си порева на диванчето И, тя ме прие "мъжки" Пърпъл, ако можех да си избирам майка- щеше да си ти- обещавам да не съм злояда

ДаКат - Страшно готина мацка и много точен човек.

Странница - нежна душа и прям човек. Изглеждаш опака, но си като кадифе- просто си имаш посока. Страхотна компания, страхотен майстор на палачини и най-организираната и подредена личност която познавамОбичам да ходя на кино с теб.

Мореа - проницателна, закачлива, авантюристична, много забавна и широко скроена. Имам чувството, че нищо не може да те шокира или да наруши вътр. ти спокойствие.

Сара - перфекционист, естет и отговорен човек. Ти си топло сърце в студена зимна нощ.

Каломаин - можеш да разбереш всеки, без да го кориш. За теб всяка постъпка си има разумно обяснение.

Рал - побеждаваш всичко, никга не се отказваш. Винаги намираш сили да оцелееш.

Вожда - той е зает вече....изпреварили са меАко продължа да говоря ще се превърна в лисицата която казва, че гроздето и е кисело.....затова просто ще замълча

Аватаркс - страстен, закачлив, нежен и много добър котарак

Киро - In vino veritas!

Дени - сродна душа, обичаща котките


Редактирано от Noaa на 12.03.09 22:40.



Тема Re: Тема за хвалебствия, но не и оплакваниянови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано12.03.09 22:37



az move ли да поскандирам-"а-ва-таркс":))))
неговата котка, която крачи по екрана кефи детето максимално:))

Не на всеки му е писано да стане космонавт, когато порасне.


Тема Re: Тема за хвалебствия, но не и оплакваниянови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано12.03.09 22:39



а да, а ти, маминото, да си лягаш, щото никакви филийки с шокалад за закуска и никакво какао утре.


и пак казвам-добре дошла си да си плачеш вкъщи, когато решиш, свикнала съм даже да си трият носа в ръкава ми.

Не на всеки му е писано да стане космонавт, когато порасне.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.