Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано14.02.09 23:51



Защо не пробваш първо с тези дето се махат. Не знам как се наричат. За постоянно... е, това си е много време!





Тема Re: Къде сте, трезвеници?нови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано14.02.09 23:58



Аз вече ги изгорих, като г-н Бланкс ми помогна.


Но така съм се запалила по една игра-conquiztador, която е за стратегия и отчасти знания. Играя като хипнотизирана, като една игра не ми стига, започвам втора,трета, четвърта и ...няма кой да ме спре.



Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано15.02.09 00:00



Наборе, ние сме от тази генерация, която поема рискове. Преживели сме бригади, униформи, забрани за каквото се сетиш, военни обучения и т.н.
Какво е някаква си там татуировка.


Давай, да те водя и теб.



Тема Re: Къде сте, трезвеници?нови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано15.02.09 00:08



Аз си падам по тетриси. И мога да си легна чак като започна да бъркам цветовете.





Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано15.02.09 00:14



Веднъж ме изгониха за неприличен външен вид... бях със светло зелени обувки на черни точки.



Може да си татуирам пеперудка...



Тема Re: Къде сте, трезвеници?нови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано15.02.09 00:37



О ти си още тук. Помислих, че си си легнала вече.



Виж в какво се бях зачела, докато търсех разни откъсчета в нета.

"Не под наблюдение поникна моята усмивка. Не се опитвайте да сложите усмивката ми в калъп!
Не мога да понасям женското "не", което значи "да". Когато искам, аз казвам "да", а когато не искам, казвам "не". Жени, аз ви връщам човешкия език!
Непонятна ми е женската привързаност към оня мъж, който ги подкрепя и закриля. То е все едно да обичаш дърво, на което можеш да се облегнеш.
Само една любов признавам на тоя свят - да обичаш независимо от това, обичат ли те, носят ли ти сигурност, подкрепят ли те, като че ли си недоразвито същество и се нуждаеш от патерици. Независимо от това, изгодно или не, благоразумно или не. Да обичаш, защото обичаш. Това е единственото основание.
Никога не мога да обичам от благодарност.
Нека всичко изгубя! Нека срещна студенина и неразбиране! Аз обичам в пълен капацитет. Не унизих любовта си с пресметливост и благоразумие.
Ръката ти държи рамото ми, а твоят поглед бяга от мене, погълнат от далечината. И аз не го спирам.
Любовта е по-свободна от птиците, защото не се подчинява на никого, дори и на себе си.
Не ми връзвай ръцете, за да мога да те прегръщам.
Искам да облагородявам, да извайвам, да изтънчвам взаимността. Не искам да ме заключиш в прегръдката си като в клетка. Тъкмо така ще ме оттласнеш да изхвърча на простор. Остави ме да бъда всичко, което сама не зная още за себе си.
Какво от това, че съм противоречие?
Нека да бъда като любовта - неуловима, променлива, неподчиняваща се никому за нищо!

Блага Димитрова - "Отклонение"




Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: *Paл*]  
Автор Capa_ ()
Публикувано15.02.09 00:41



Помня тази мода и аз съм имала такива.





Тема Re: Къде сте, трезвеници?нови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано15.02.09 09:56



Да, красиво е написано, но защо ли ми звучи малко като изсилване... Като някой, които има какво още да доказва... или е гневен.





Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: Capa_]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано15.02.09 09:58



Много си ги харесвах. Бяха едни такива... различни.





Тема Re: Трифон - Валентиннови [re: Бaй3мeй™]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано16.02.09 07:59



Та как изкарахте празника?


Аз ... ъъъъ ... ни сЪ нЪпих.

Ама иначе си гУ увЪжавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.