Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Изненадата  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.02.09 21:42



Не може да не сте казвали-"Нищо не може да ме изненада вече". Да, но всъщност може. Не говорим за ежедневните "ох" и "ах", а за изненадите, когато нещо се случва, а реално не сме го допускали, че може да ни се случи на нас.
Помня бях изненадана някъде около десетата си година. Майка ми ми разказваше семейната история и си спомням, че се правех на "мъж", не позволявах да разбере колко много съм изумена и казах само "аха".
Днес нещо ме изненада, може да е глупаво, но факт. Цял ден ми е някак си..криво. Не че това, което съм научила е лошо или хубаво, никакво е, но е различно от това, което съм мислела за истина дълго време.
Изненадите, които ни сварват неподготвени, а понякога даже ни изхвърлят от седлото---как се справяте или се включвате от "следваща обиколка", за да стигнете финала в крайна сметка?:)

Думи, думи и нищо повече


Тема направо се уплаших... [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано01.02.09 21:53



да не си хванала любимия на калъп... А аз днес снимах Маргарита гушнала Мечо Пух, но няма да публикувам снимката- лично инфо е все пак...





Тема Re: Изненадата [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано01.02.09 22:54



Ти си щастливка!С годините нещата от живота и хората около нас все по-рядко ни изненадват...Съществуването става сиво,монотонно,скучно,наляга ни досадата,не изведнъж,а на капчици,като есенен тих дъжд,и всичко се превръща в еднаквост.
Изненадите са провокаторите на статуквото-приемаш ги изцяло,осмисляш ги,съгласяваш се с обстоятелствата и продължаваш.А може и да не успееш-всичко е индивидуално.
Много клишета изписах,завършвам с още едно-неподготвени сме за лошите изненади,а добрите...някак ги пропускаме.Моята лична рецепта е да обърна монетата,да не забравям,че тя винаги има две страни.Помага ми,тъжното е,че все по-рядко прибягвам до нея.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Изненадата [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано01.02.09 23:07



Да, една изненада ме изхвърли от седлото. Приятна, невероятна и преобърна всичките ми планове. Неприятните изненади обикновено ни мобилизират, защото трябва да се справяме с тях. Но приятните по-лесно ни изваждат от равновесие. Особено ако са невероятни, прекрасни и ни се стоварят като парен чук.





Тема Re: Изненадата [re: Пъpпъл]  
Автор 3лoбния 3лocтъp (зло куче)
Публикувано01.02.09 23:46



Аз всеки път като се изумя както си трябва от това, което хората могат да сътворят или да кажат и си викам, че вече нищо не може да ме изненада...до следващия път, в който стоя ей така

и си мисля, че съм ебати тъпия Злостър, дето не е могъл да проумее по-рано как стоят нещата и си е мислил едно, а то се оказало съвсем друго

Разминаването на представите ни с действителността си е гадна работа, Пърпи, така си е...

И моля те, не се прави на мъж повече Ти Пърпи ли си или какво?

Que hiciste...бе мама му стара

Тема Re: направо се уплаших... [re: Kиpo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано02.02.09 06:20



изневерява ми, а?



Queen's only


Тема далеч от очите, далеч от [re: Last Roman]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано02.02.09 08:01



сърцето...





Тема Re: Изненадата [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано02.02.09 08:48



Ами стоя и чакам да ми мине. После почти винаги ме напушва на смях.





Тема Re: направо се уплаших... [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.02.09 10:04



ако хвана любимия на калъп няма да го напиша в този клуб, а в Попържа.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: направо се уплаших... [re: Last Roman]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.02.09 10:04



никога, в мислите съм винаги с бонбоните ти.



Думи, думи и нищо повече


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.