Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тъжно ми е...нови  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано14.01.09 16:39



Тъжно ми е. От няколко дни ми е тъжно. И аз не знам защо. Не би трябвало да ми е тъжно. А все ми се струва, че всеки момент ще се разплача. И май нищо не може да ме зарадва. Кажете ми нещо весело, хора... Само, моля ви, не ми казвайте да погледна хубавия бял сняг навън - мразя сняг /не ме бийте, от дете си го мразя, потиска ме, скапва ме/. Тъжно ми е. Само една усмивка искам, само една усмивка. Без съвети, без анализи. Само една усмивка...



Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Capa_ (Питър Пан)
Публикувано14.01.09 16:47



Не можеш да си представиш колко добре те разбирам.


Имаш всичките ми усмивки за днес.



Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.01.09 16:53



на мен пък ми е весело. Сняг също не обичам, но пък се кефя, че римският фестивал в Свищов тази година ще се проведе на 18-20 септември. Каква по-хубава новина от това, а?
Извод - разнообразявай ежедневието си с позитивни новини. От ЕМО стил никой не е прокопсал, за сметка на купищата срязани вени.



Queen's only


Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: Last Roman]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано14.01.09 17:09



Не знаех, че има такъв фестивал. Хубаво, че имаш на какво да се зарадваш.

Между другото, аз съм човек, който умишлено си търси поводи за радост, и гледам да си създавам често разни дребни радости, но просто тези дни номерът не действа.
Колкото до ЕМО стила - толкова ми е чужд, че няма накъде повече. Рязането на вени пък - съвсем. Живее ми се, обичам си живота, но просто напоследък има много мрачност около мен. И затова събирам виртуални усмивки, ако не възразяваш, и ще взема и тази за колекцията си.

Редактирано от denny на 14.01.09 17:12.



Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: Capa_]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано14.01.09 17:10



Благодаря.

Точно от усмивка имах нужда.



Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.01.09 17:15



това е от сезона - в този период всички сме сдухани, ама нали се сещаш, че иде пролетта. Ей затова няма да ходя да живея на север.



Queen's only


Тема Марули и оптимизъмнови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано14.01.09 17:17



Аз като бях малко дете и ми ставаше тъжно, си спомням, че роднините ми имаха безотказен номер да ме разсмеят със следния стих:

"Марули

Марули, марули, марули,
безкрайно зелено поле,
сред него стои и се пули
едно възхитено теле.

Хапни си, теленце, хапни си,
марули и свежа трева,
ах, как ми се иска,
да клекна и аз да паса!"

Понастоящем, когато ми е тъжно, ми стига някой да ми каже, че ме обича, така че аз прилагам и двата медикамента за щастие към теб: прочети стихчето още веднъж и си помисли колко много хора те обичат.




Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: Last Roman]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано14.01.09 17:24



Сигурно е от сезона, ама чак пък толкова сдухано не съм се чувствала никога. /Е, то все има първи път, нали така/. На север и аз няма да ида да живея... живее ми се на юг, ама не българския юг.


А тук е такъв студ... че и лед на всичкото отгоре. Имам чувството, че още малко и бяла мечка ще срещна.



Тема Re: Марули и оптимизъмнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.01.09 17:25



Аз се развеселявах с това:
"Когато брах в гората бъз,
аз тутакси паднах по гъз.
Как мразя тази дума гъз,
какво да правиш -
брах в гората бъз..."
Бъзикам се, не че съм си го рецитирал, но това беше най-малоумното стихотворение, което ми хрумна в отговор на твоето.



Queen's only


Тема Re: Марули и оптимизъмнови [re: Last Roman]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано14.01.09 17:26



На мойто какво му е малоумното ве, гъс? От друга страна думата "бъз" винаги ми е била смешна.

Your future dream is a shopping scheme.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.