Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.01.09 21:27








Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.01.09 21:29








Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано14.01.09 22:15



мен днес такъв проект ми натресоха, че нямам време да ми е тъжно, весело или каквото и да било.
като изляза от интелектуалното си вцепенение, може да дам някакъв адекватен съвет, в момент ти се усмихвам

и стискам палци това тъжно настроение да мине скоро.:)

Обичам те от центъра на земята до края на небето.

Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.01.09 22:32



глей да не те гепи ДАИ:



Queen's only


Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: denny]  
Автор maytag (член)
Публикувано15.01.09 00:13



Тъй като ти гледам снимчицата не ми изглежда да си тъжна.По-скоро блаженно се изтягаш на дивана и гледаш сеира тук

.С поглед на кратко казващ-Я ме оставете на мира



Тема Re: п.п...нови [re: Capa_]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано15.01.09 00:45



Дано Сара...дано...



п.п.много готино червило...



Тема Re: Марули и оптимизъмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано15.01.09 09:21



Явно така ми е тръгнало - да попадам на песни тип "народно творчество", които са ми познати, но само с единия си куплет. От тази съм чувала само първия куплет, тоест, от цитираните тук два. Ако бях чувала втория куплет, определено щях да запомня това за кътника, зъболекарско чедо съм все пак. Иначе какви "бисери" си спомням от същото това нещо...

Но не знаех, че е бригадирска, ние я пеехме с приятелчета през ваканциите на село, и на единствения лагер, на който отидох. Само че аз явно съм по-малка от някои хора тук, само легенди съм слушала за бригадите.



Тема Re: Марули и оптимизъмнови [re: denny]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано15.01.09 09:29



И аз така, само легенди.

Добрутро, как си днес, по-весело ли е положението?

Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Тъжно ми е...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано15.01.09 09:32



Благодаря, това ме разтопи.



И аз ви харесвам. Всичките. Мисля, че това е най-готиният клуб в дир-ското пространство. И понякога дори имам чувството, че не просто си пишем от разстояние, ами ей така сме се събрали и си лафим. Преди да реша да напиша нещо тук, ви четях доста време и точно това ми направи впечатление - тази страхотна атмосфера, която се създава тук.

Хм, да, прочетох статийката за Бургас. Идвааааааааам! Не ме е страх, аз съм безстрашен бивш военен експерт, който се страхува само от люти чушки и от единия си котарак.



Тема Re: Марули и оптимизъмнови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано15.01.09 09:36



Добрутро. Положението определено е по-весело днес, особено след като излязох за малко и установих, че вече не е заледено и не се налага да вървя като пингвините от рекламата на "Райфайзен Банк".

Още веднъж благодаря за помощта по развеселяването вчера, да знаеш, че и ти имаш голям дял за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.