Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Като дъвка на подметканови  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано05.01.09 20:55



преди една година се разписах тук в темата на Пърпъла. Стана уж случайно, но се оказа, че съм се залепила за нея като "дъвка на подметка" и колкото и да се правех на печена си мислех "тук никой не ме познава.....няма от какво да се притеснявам.....мога да си плеща наволя" (сори Кире- ти си добър като Дядо Коледа

). Сага една година по- късно познавам една стахотна червенокоса буря, една изкусителка обикаляща океаните, една странна червена ябълка ходеща в строги костюми но затова пък усмихната и позитивна личност, Калото, която ни надзирава покровителствено, една рок звезда която се занимава със счтоводство, най- сладкото пиле (макар и окаяно), една псевдо баба-еврейка, страхотна Котка, мъркащ Котарак, последния РОМАНтик, Вожда на романтиците, ....и разбира се нашият духовен водач Архангела Всичко се документира и фотограгира от Боримири (хей да ми върнеш телевизора) Някои хора вече не пишат, други пък само четат, но в началото когато тичахме с Пърпъла да гоним снежинките с изплезен език, а Пламен ловеше чакйи и ги боядисваше за да зарадва най- капризното момиче....никой никого не познаваше.
Колко много неща ни се случват за една година?
С колко нови хора се запознахте в реалността и с колко тук? От колко възможности се възползваме...грабнахте ли шанса? Колко пренесохме от виртуала в реала?

а сега най- важният въпрос:
Кога се влюбихте за последен път?




Редактирано от Noaa на 05.01.09 21:03.



Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано05.01.09 21:16



Много ми беше гот да ви намеря /аз влязох по-късно и случайно - февруари, март/ и си помислух, че това клубче наистина е пристан за душата.
Сега вече не е клубче, не е толкова ъндърграунд, пука се по шевовете.



Много намерих - хора, които обориха леко скептично-мизантропските ми представи, хора, които ме накараха да отпусна издрасканата си душа и да повярвам, че наистина има смисъл да се отвори човек пред някого. Дойдох наранена и самотна, намерих цялост /във виртуала, реала/, животът ми се завъртя различно.

А вече не вярвах...

Много си ги обичам клубарите, да вярва който ще, но тук влизам винаги с чувство за топлина и цялост.

Голям шанс грабнах от виртуала в реала, вие всички много ми помогнахте, да сте ми живи и здрави.



Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано05.01.09 21:22



аз така се спекой от теб......помислих те за друг човек. Извинявай, посрешнах те малко подозрително, но ми напомни колко весело може да ми бъде в работата....стига да го видя




Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано05.01.09 21:27



А да, помня я онази тема... "За Ноа".





Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано05.01.09 21:32



да, тази беше, доразвихме я професионално с Романа....
Кога се влюби за последен път?




Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано05.01.09 21:36



Отдавна, много отдавна.


Ай да не го давам минорно.



Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Noaa]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано05.01.09 21:39



Калото, която ни надзирава покровителствено,

Надзирава? Надзирава!?!?!? И то покровителствено!?!?



Ааааааааааааааааааааааааааааа!

Толкова за мнението ми.

А тези с които се запознах - ами пак бяха повече от нормалната бройка, на които моя "надзираваща" () милост успява да отдели вниманието, което заслужават.



Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано05.01.09 21:40



сега май ти порасна носа като на Пинокио.
Я се огледай, не е трудно да се влюбиш


Редактирано от Noaa на 05.01.09 21:40.



Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Kaлoмaин]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано05.01.09 21:43



ти си ни учителката в детската градина, не помниш ли?




Тема Re: Като дъвка на подметканови [re: Noaa]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано05.01.09 21:47



Помня, ама и аз съм човек!

Не ща да ви надзиравам. Въпреки, че ако трябва да бъда откровена - май имам професионална деформация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.