Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 06.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: moorea]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано04.01.09 18:58



Именно

знаех си, че ще ме познаеш от пръв поглед. Аз отпосле си върнах естествения черен цвят на косъма



Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: avatarx]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано04.01.09 20:35



Разриваш ли пъртина?На нас тук ще ни трябва седмица...



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано04.01.09 20:44



ти да не си на Бузлужда?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано04.01.09 20:49



Само ти ходиш там.

Никога не съм се качвала,може тази година да отскоча.В момента ме е запленила фантазията как само аз утре ще се добера до работното си място.

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: moorea]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано04.01.09 20:55



Ami има 2 пръста сняг честно казано. Иска ми се да си стоя до камината и да мъркам

Иначе в момента ми е горещо Обаче улиците са почистени и облизани. Скучно е така, няма емоции като пътуваш



Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: avatarx]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано04.01.09 20:58



И аз предпочитам да ми е така скучно.И топло!



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано04.01.09 20:58



тази година на Бузлуджа направих голяма глупост. изумих се на собствената си простотия.


понеже нямаше моя номер ски обувки, реших да се разходя пешачката до паметника, така и така ще скучая. питам далече ли е-казват ми не, давай нагоре, вижда се.
казвам-екстра и тръгвам нагоре, мерак ми е, никога не съм ходила там преди.
след малко около мен народ никакъв-сняг до кръста, аз набирам ли набирам нагоре. верно близо е, вижда се, но път няма. краката ми затъват. аз в дилема-напред или назад.
в главата ми глас (крещи)-връщай се, тук и да стане нещо няма да те намерят, пък и кучета бездомни има. пропуснах да кажа, че раницата с телефоните оставих в колата. та разумът си вика, аз си ходя. ужас. страх ме хвана, никъде никой. тоя паметник като летяща чиния ме дебне.
стигнах до него.
на връщане видях и пътеката, която води до паметника. но аз по пряк път минах, нали съм умница, където снегът беше 40-50 см. голяма дивотия.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано04.01.09 21:02



Няма да повтаряш това упражнение повече,поне до август!



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: Пъpпъл]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано04.01.09 21:09



Свързвам Бузлуджа с партийни конгреси и представителна заря-проверка.

Да не е имало конгрес? Там пък никога не съм си помислял , че и ски се карат. Аз и без това не карам. Но пък иначе така както го описваш е готино. Спомням си преди 9-10 години така се добирах, в метър и половина сняг до едно село в Делиормана. То там май снегорин не беше минавал откакто са ги измислили... Обаче беше велико изживяване! Занесохме им разни хранителни продукти на хората, стоплихме се на чугунените печки с дърва и бегом обратно в преспите. Някои хора бяха още живи тогва. Уф, спомени разни...



Тема Re: Ястребе, внимавай...нови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано04.01.09 21:17



Подсети ме замоето изкачване на "Черни връх". Докато жената караше ски реших да го изкача сам. От инат успях, макар че при едно от отклоненията за по малка нужда

хлътнах до кръста в една преспа....смешното беше, че накрая на прехода изглеждах като полумесец....лявата ми страна беше бяла,а дясната изгоряло-червена...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.