Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:34 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Простите неща и сложните нещанови  
Автор Пъpпъл (Пандишпан)
Публикувано19.12.08 09:59



Вчера дядо Коледа е минал през нашата градина. Даже е оставил и подарък, което последните две седмици аз поставях под въпрос. Както и да е, явно се е смилил и е доставил пистата, за която синът ми писа в писмото си до него.

Сега за пистата-за това нещо аз се бих като воевода в Джъмбо. Разбирайте буквално-вътре имаше деца, (което би трябвало да се забрани)и родители, повечето на ръба на истерията като мен. Тълпи народ, не може човек да стигне до касите. Аз моето дете предвидливо съм го оставила с баща му да пият чай на бензиностанцията ОМВ. Цените на пистите са трепач! Аз съм на път за щанда с колички, защото такава, каквато той иска струва 160 лева. Тц, няма да стане.
Да е жива и здрава една леля, която ме спря да ме пита дали според мен това, което държи в ръцете си вече има батерии. Поглеждам-писта-малка, сладка пистичка. Точно като за мен. Айде борба на обратно и търсене на забития рафт с точно тази писта. След час и половина съм изпълнила мисия невъзможна-да купя играчки на децата на близки и познати и пистата също.

След като споделих възторга на сина ми от играчката вчера и лицемерни изрази от типа-явно все пак си бил добър през годината (което не е баш вярно) аз седнах да сглобявам пистата. Щото съм упорита и няма да звънна на мъжа ми да му кажа, че го чакаме за сглобката. Да, ама това е несглобяемо. Два пъти казах "мамка му", което веднага събуди интереса на детето. Заля се от смях и почна да повтаря новата дума. Улових се да казвам и "баси ужаса", след което си прехапах устата. Седнах да чета упътването за деца над 5. Сложна работа се оказа нашата писта.


Сглобих я в крайна сметка, разсъждавайки философски-защо простите работи трябва да стават сложно и вярно ли е, че сложните неща всъщност ставали просто? И по тая логика не е ли сбъркано в представите ни кое е просто и кое е сложно?
Кой ще ми подари нещо...след като не ми е пратил картичка?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано19.12.08 10:09



Пърпъл,ти си влюбена в мен,което изглежда твърде сложно и неразбираемо за околните,а всъщност е много просто.Аз също съм просто влюбена в теб,което на мен самата ми изглежда твърде сложно,но ще потъна в психоаналитична мараня,за да стигна до квинтесенцията на проблема.
Знаеш вица за онзи,който се молил на Господ за печалба от тотото.Чул глас-Пусни си фиша,де!



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (Пандишпан)
Публикувано19.12.08 10:12



Кога, къде и в колко?



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано19.12.08 10:22



По-близо до нас,за да мога да домъкна торбата с подаръците,по всяко време



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (Пандишпан)
Публикувано19.12.08 10:29



то си е направо време за нова среща. днес ще се обадя на тоя оня.


разкажи нещо, дееее.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Пъpпъл]  
Автор moorea (sea princess)
Публикувано19.12.08 10:42



Да разкажа...ако започна,поне до юни няма да спра.Открих колко просто е да обичаш един човек,колко осъществими са мечтите,когато свалиш булото на съмненията и страховете си."Не мога да го направя!Това не е по силите ми!"-тези думи вече изгубиха смисъла си.Повярвах в себе си,открих си нови хоризонти,завързах нови приятелства.Светът наистина се оказва едно малко село,в което има толкова много Любов!



п.п.едното съкровище долетя,след 5 дни чакам и другото.Щастлива съм!

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: moorea]  
Автор Пъpпъл (Пандишпан)
Публикувано19.12.08 10:48



може след 7-8 дни да видиш и третото съкровище-т.е. мен.


колкото до обичането на един човек-себе си ли обичаш?.....или този екзотичен бразилец, ще взема да си сложа тая снимка на десктопа.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано19.12.08 10:50



Както казва Оскар Уайлд, "To love yourself is a lifetime romance". Аз изцяло се придържам към словата на класиците.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (Пандишпан)
Публикувано19.12.08 10:56



трансформърите са лесни, стига се фука.


ти кое си обичаш най-много?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Простите неща и сложните нещанови [re: Пъpпъл]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано19.12.08 10:59



Ръцете.

Вълшебни ръце имам, повярвай ми.

Your future dream is a shopping scheme.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.