Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Насилието?нови  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 12:22



Да, да знам, че не е романтично и не е за този клуб, така че няма да се цупя ако ме изтрие правоимащият.....Общоприето е мнението, че жената е по-слаба и обикновено тя е жертвата, бла бла....преди няколко дена обаче, мой приятел беше намушкан с нож в лявото подребрие от неговата бивша любов....и причината не е липса на любов, ревност или нещо във варианта латино сериал, ами според полицеският протокол-"битов скандал"

....Само искам да спомена, че момчето е най-спокойният и уравновесен човек когото познавам, никога не се е бил, дори с момчета, не пие, не пуши води изключително здравословен начин на живот, занимава се с бодибилдинг и въпреки, че е 185-190см, 100кг само мускули, едно 155см, 50кг момиченце , първо му разбива носа, после го удря по главата и накрая се опитва да го довърши с ножа.....
Аз лично винаги съм избягвала конфликтите....един единствен път заших шамар на мой съученик в 9-ти клас, но причината беше системният тормоз на който бях подложена под формата на щипане и мушене в ребрата.....но други агресивни реакции не съм имала....
Пламен също раздава шамари, но само на лигави жени....след като е бил провокиран явно....
А Вие Романтици- кога сте посягали на някой???Зезависимо мъж или жена?
А искало ли ви се е? Поглеждали ли ли сте в онази тъмна страна на душата ви?
Там има ли агресия и насилие или сте склонни когато ви ударят да обърнете другата страна?
Как сдържате онези негативни емоции, които напитат понякога във вас и ви се иска да премахнете този дразнител с/у вас?
Как бягате от насилниците?




Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано14.06.08 13:23



Ох, навремето много се биех. Но винаги момчетата, на момиче не съм посягала. Голяма беля бях

Майка ми все я викаха от училище да й пилят на главата.
Откакто се влюбих за първи път /е, влюбих се силно казано, в пети клас бях/ престанах. Бих посегнала на някой физически ако застрашава живота ми или този на детето ми....иначе и през акъл не може да ми мине. Все пак нормален човек съм, не страдам от липса на аргументация.

"мой приятел беше намушкан с нож в лявото подребрие "

Това си е много страшно!
Някъде четох /не помня къде/ за доста голямо увеличение в случаите на малтретиране на мъже от жени.

Редактирано от DaCat на 14.06.08 13:37.



Тема Re: Насилието?нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 13:59



"средна телесна повреда" или "опит за убийство"???
Сигурно и аз ако видя някой да тича към мен с нож, резачка или брадва....охххх....бъзла съм, ще хукна да бягам

съмнявам се да се опитвам да говоря успокоително....както е направило момчето от действителната случка....

голямо увеличение в случаите на малтретиране на мъже от жени.
....малтретирани мъже??? не мога да си представя това наистина ми е бедна фантазията Само като си представя, че един шамар може да ми коства я спукано тъпанче, я някой зъб....и си плюя на петите. Един мой бивш се опита веднъж....да ме вдигне като ме държеше като плюшена играчка и ми крещеше истерично, но веднага се превърна в бивш, без коментари Винаги съм бягала от подобни.....хора, но в действителност съм виждама онова момиче и хич не ми изглежда толкова .....страхлива за да го направи от страх?




Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано14.06.08 14:20



А, не е от страх, по-скоро е попаднала на кротък мъж.
Това с насилието е отвратително, във всичките му прояви. Фактът, че се посяга на по-слаб или на такъв, за който е сигурно, че няма да отвърне, някак стана ежедневие.

Какви ли не помии ни заливат отвсякъде, трудно е човек да се опази. Аз кола не карам и се радвам, че като гледам какво е....думи нямам!
А и доста майки, гледам, крещят на децата си някакви обидни думи или ги влачат след себе си като че ли им се плаща за това, и то зле.
Оттук се започва, от тази възраст.



Тема Re: Насилието?нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 14:42



не знам откъде се започва, дали от филмите с насилие или от възпитанието в къщи...или от домашното насилие....но някои неща просто ме потрисат- ученик убил приятелката си, съученик разфасовал най добрия си приятел и го сложил във фризера.....Компютърните игри причина ли са или следствие от търсене на пазара за игри с оръжие? и защо въобще хората си мислят че оръжието е за игра?




Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано14.06.08 14:52



Защото не знаят най-простото правило - когато държиш оръжие в ръце и го насочваш, непременно трябва да го използваш, иначе не го вади, може да стана оръжие срещу теб самия в чужди ръце. Това буквално казано.

Нещата започват от много ранна възраст,тогава се формират психопатиите, социопатиите. Макар че всеки има избор, някой път деца от проблемни семейства напълно отричат модела на родителите си и поемат по коренно различен път.

Компютърните игри са страхотен бизнес, не бих ги свързала с оръжейните империи пряко, по-скоро със скритата агресия във всеки от нас. Но те определено изграждат някакъв вид светоусещане, т.е. децата може да си мислят, че това да простреляш някой не е кой знае какво, като на игра, т.е. оръжието е за игра, последствията,обаче, са страшни.



Аз играя Need for speed някой път, каквато съм си луда глава искам да карам на ръба, но съм възрастен човек, никога не бих карала кола по този начин в реалния живот.



Тема Re: Насилието?нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 15:04



не ставам дори за такава игра

става ми лошо и ми се вие свят като почна да играя на този тип игри - и кънтър страик съм опитвама, но от тези стени и коридори ....полагам неимоверни усилия да запомня откъде минавам....и да не ми се завие свят и обикновено ме застрелват на 2-3 мин, защото съвсем забравям, че и аз съм въоражена
мекушавка съм и мрънкало




Тема Re: Оффнови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано14.06.08 15:18



Че какво ти е лошото? Кънтър страйк пък съвсем не го признавам, игра за индивиди с ограничено мислене. Някой от колегите ми беше казал, че много се разтоварвал като пръскал главите на противниците си.

Онемях!

Има стратегии, които били много приятни /аз така и не се запалих по компютърните игри, освен Нийд фор спийд друго не играя ито много рядко/. Пуберът и бившия играят Уърлд ъф уоркрафт, но там зарибяването е жестоко, синът ми скоро призна, че е наркоман на тази тема. А бившия зарязва работата да кибичи пред компютъра.
Та добри пари изкарват някои компании....

Редактирано от DaCat на 14.06.08 15:27.



Тема Re: Оффнови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.06.08 16:45



охххх, незнам защо не мога да пиша от време на време.


аз само тези двете съм пробвала и една с едно топче.....което трябваше да се търкаля....накрая се чувствах като торен бръмбър.....и на мен ми се искаше да се търкалям....голяма малумщина. Май предпочитам да си редя безцелно пасианси или пъзели когато имам време


Редактирано от Noaa на 14.06.08 16:49.



Тема Re: Насилието?нови [re: Noaa]  
Автор Beчep (Романтична )
Публикувано14.06.08 17:24



Никога не съм удряла някого...
Но съм... обиждала....

По принцип не ме бива в обидите- никак дори, но когато ме ядосат.. МНОГО- мога да накълцам човек с думите, излизащи от устата ми...

В душата ми има огромна тъмнина...
Надничала съм вътре... но само на някои места... Оставиола съм няколко неосветени ъгълчета...

Обикновено си замълчавам.... , когато ме боли.. ,а когато ме боли МНОГО- отива в леглото и се правя, че спя, а всъщност- си поплаквам. Иначе рядко може да ме види човек да плача.. - в леглото ми идва отръки.

Когато съм в лошо настроение- мога да не се оправя дълго време... Когато ме направят нещастна- може да продължи дълго време.. дълго ме боли.., но го нося на порции...

-------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.