Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Абонамент за голямата романтично-попържаща срещанови  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано03.11.08 13:49



Място: Велико Търново
Време: последния уикенд на м. ноември.

Който ще се записва, да се записва, за да знаем колко места да запазим в рок кръчмата.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор borimiri (хищник)
Публикувано03.11.08 12:19



запИс!

пиши поне едно място за мен, макар че мога да пийвам и на щъркел до бара, а и прав даже мога .. но друго си е да има местенце ;) ... освен това при мен ще има 2-3 места в колата от софия до търново (че и транспорта трябва да се организира)



Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща срещанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано03.11.08 12:25



аз съм пас, последната седмица твърде вероятно е да правим ревизия (тя е за 4-5 дена

)ако успея да се измъкна ще дойда в неделя сутринта




Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор borimiri (хищник)
Публикувано03.11.08 13:49



Както вече съм обещал да организирам и аз по-следваща романтична среща и то голяма ето едно предложение. Този уикенд вече тествах идеята и съм така доволен, че следващия месец пак замислям да го сторя - дори и без група.

Предложението ми е валидно както за сегашния сезон така и за пролетта - зимата е също хубава, но тогава не е много за разходки, ако не си екипиран добре. За тези които карат ски е страхотно. Пролетта е особено съблазнителна защото водопадът на скакавица е много пълноводен от топящите се снегове и се получават красиви дъги - реална възможност за желаещите да минат под дъгата ;)

Мястото беше Паничище - Рила.. хотелчето се казва "Лира"
Ето на следните фотоси може да видите външността на хотела:





Не е твърде луксозно, но е достатъчно приятно и според мен е чудесно място за подобни уикенди. Както се вижда на снимката, имаше семейства с деца сред нас, времето беше повече от прекрасно за разходка в планината. Няма нужда да хваля чистия въздух, тишината и спокойствието..

Следва снимка на стая - цената беше 20 лева за нощувка:



Това е терасата от другата страна на хотела - спокойно място, много подходящо за мързелуване, кафе и белот (макар че аз лично не играя)



Следващите снимки показват ресторантчето, което общо взето ни бе предоставено съвсем като за добре дошли гости - ние си пускахме музиката и си носехме алкохолища - хората ни сервираха манджи и мезета на народни цени, като накрая сметката за около 40 човека, които смело поръчваха скара, салати, безалкохолни и какво ли не чак до малките часове на следния ден .. възлизаше на 340 лева общо!






Това е закуско-обядът ми в неделя който не успях да изям - доста са големи порциите - и заедно с колата струваше 7 лева. За любителите на сладките неща имаше много хубави палачинки с домашно сладко от боровинки и цедено кисело мляко с три вида сладости в него.




От хотела до седемте рилски езера е доста път - за целта имаше на разположение джип, който на два курса качи желаещите направо през калните скалисти пътища до хижа "Рилски езера" Качването с джип струваше по 10 лева на калпак, но си заслужаваше защото спестява поне 2 часа катерене .. спестеното време оползотворихме в разходка на седемте езера - както се вижда на снимките:






Неделя бе посветена на Скакавица и съответните водопади по пътя до хижа Скакавица и след нея. Там е интересно място и през зимата защото големият водопад замръзва и го катерят алпинисти.



.. всички бяха щастливи като девойката на тази снимка и на никой не му се тръгваше..


Хотелът побира доста хора така че спокойно може да се направи обща среща на двата клуба и всеки да си доведе половинка/приятели. Според мен най-добре е това да се случи пролетта след като се стопли времето. Сега все още е хубаво и топло но скоро ще настане зимна обстановка.

Очаквам мненията ви...



Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: borimiri]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.11.08 16:15



баси презентацията му направи на тоя хотел. Да не ти дават пари?



Queen's only


Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Last Roman]  
Автор borimiri (хищник)
Публикувано03.11.08 16:49



амий.. някой път вафла..някой път нищо (ако се сещаш за вица)





Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано03.11.08 17:51



Бахмааму....и на мен ми се идва.....голи каки ше има ли ????....освен тебе??






Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: borimiri]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано03.11.08 17:54



Хотелчето го бива....ама подскажи има ли убави бардаци.....ку се окаля срещата






Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор borimiri (хищник)
Публикувано03.11.08 18:19



човек, планина е.. трябва да си носиш каки от вкъщи - в раницата примерно ако са по-джобен формат...

..такива като на подписчето ти не забелезАх.. може и да е имало, ама сигурно съм бил настоявал повече на пърцуцата та съм опуснал - следващия път ще внимавам повече ;)






Тема Re: Абонамент за голямата романтично-попържаща сренови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано03.11.08 18:22



Каки със сигурност ще има.



Приемате ли ме с наследник - 1 бр, пълнолетен, употребляващ бира в умерени количества, за попържащите му качества не съм много сигурна, щот все си мрънкя под носа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.