Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Романтична моданови  
Автор Capa_ ()
Публикувано13.11.08 11:58



Темата е инспирирана от хладната, миришеща на сняг тема на Никито, ушанките, маншоните, шушоните и т.н.


Що е мода и има ли тя почва в романтичния клуб?
Тоз въпрос го задава човек, който се опитва да съчетава два чифта ботуши с няколко пуловера и дънки, т.е. не съм подвалстна на модните тенденции, нося каквото ми е удобно, топло и пуФкаво.
Важно ли е да имаме вкус, стил , водейки побългарен вариант на а ла "Сексът и градът", чувствате ли се като Кари Брадшоу?
Пука ли ви носите ли "Прада", "Диор"....?
Или вашият малък, собствен свят е огрят само и единствено от индивидуалността ви?
В тази връзка, по-важно ли е за вас как изглеждате от това как се чувствате?
Дали наистина по дрехите посрещат, а по акъла изпращат?

Стана каша, така че спирам...чувствайте се свободни и да спамите.




Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор Capa_ ()
Публикувано13.11.08 12:02



Имам задачка за момченцата в клуба.
Моля,


Благодаря.



Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.11.08 12:12



това е мода:




Queen's only


Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано13.11.08 12:14



Нямам никакъв досег с модата,никога не съм имала.Смея да твърдя,че имам уникален собствен стил,който ми е вроден.Обличам се по един и същи начин/почти/години наред,забавлявайки се да експериментирам-тук имам нещо общо с Кари Брадшоу.Абсолютно убедена съм,че поговорката важи навсякъде,съобразявам се с това правило.А за марките-не робувам,защото не ги различавам,правя разлика само в качеството и красотата на дрехите,които си избирам.С една дума-в гардероба ми е тотална,романтична и доведена до съвършенство еклектика.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано13.11.08 12:19



Мен лично много ме кефи стил "Матрицата".

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Романтична моданови [re: Last Roman]  
Автор Capa_ ()
Публикувано13.11.08 12:24



Лично мен, страшно много ме кефят римските сандали, защото са удобни и практични.





Тема Re: Романтична моданови [re: moorea]  
Автор Capa_ ()
Публикувано13.11.08 12:26



Малко съм нерешителна в експериментите, дори понякога, когато съчетая нещо, което е необичайно и не съм виждала на улицата, но ми харесва, трудно ми е да се реша да го покажа.





Тема Re: Романтична моданови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ ()
Публикувано13.11.08 12:27



Стига бе, нали бягаше от това.





Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано13.11.08 12:28



Нали говорим за мода ве, не за Матрица. Иначе и аз нося дънки и комбат панталони, кожени якета, такива ми ти работи.



Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Романтична моданови [re: Capa_]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано13.11.08 12:29



В отговор на "Що е мода и има ли тя почва в романтичния клуб?
Тоз въпрос го задава човек, който се опитва да съчетава два чифта ботуши с няколко пуловера и дънки, т.е. не съм подвалстна на модните тенденции, нося каквото ми е удобно, топло и пуФкаво."
Това все едно аз съм го писала.


Не, по принцип не ми пука особено за модата, а през зимата пък - съвсем. Нося каквото ми е удобно и топло, първата ми грижа през зимата е да ми е топло, и въобще не ми пука дали изглеждам модерно.
Май и в друга тема съм го споменавала - но за мен е по-важно как се чувствам, а не как изглеждам. Не "робувам" на марки. Не ми пука дали нося "Диор", "Прада" или друга известна марка. Важното е да знам, че дрехата ми отива, и да се чувствам удобно в нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.