Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема за Любовта, Акулите и още нещо...  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 03:42



Не ми върви

, това си е. Понякога си мисля, че ако отида в Лас Вегас и е вярна оная поговорка за любовта и хазарта, ще стана за 0 време милярдеркано вероятно хора като мен няма да ги допуснат до игалните зали За мен остава варианта или глуха акула или свирка без топче
Сега ще ви разкажа за моя "любовен" живот....за да ви докажа че в мен няма нищо романтично
Пропускам ученическите си години, защото там усвоих картите на последните чинове, и възприемах целувките като някъква досадна обмяна на лиги и секрети.... но когато се влюбих за първи път....не беше в някой съученик, а в един доста по възрастен от мен човек...почти бях навършила 20г и си мислих че всичко което лети се яде, ама не беше съвсем така. Мъжът беше приказен, водеше ме по разни скъпи ресторанти, всеки път се появяваше с цветя, ходехме по разни часни партита, обграждаше ме с внимание и демонстрираше "много сериозно отношение" към мен Как да не ми се завърти главата, повечето му приятели го подпитваха кога ще ми предложи брак, а аз се смущавах защото... нещо бях пропуснала в любовните табели Недоумявах, защо всичко е толкова прекрасно, а той се заглежда по мъжете в паркаВсеки път когато ходихме някъде, взимаше отделна стая за мен, под предлог че много хъркал и щял да ми пречи да спя, а аз нямах нищо против да си се шира в голямото легло сама....Е, след почти 2 години схванах, че е не си пада дори по 22 годишни момичета
Следащият беше един ревнив кретен който ми скъса нервите. Миличка, това, миличка, онова и после скандал "Защо онзи от съседната маса ме зяпал?" Е, това наистина ми джапаше по нервите повече от Г-н мека китка....
После си паднах по едино момче, но незнам какво се обърка и започна да ме сваля приятеля му...аз все пак си харесвах момче номер 1, но пак....нищо не получи.... След пова разбира се, пак нацелих десетката с един галантен сладур който сменяше момичетата си по често от четката си за зъби (или бельото) и не веднъж секретарката му напомняше името на момичето с което трябва да обядва или вечеряИначе мъжът беше много сериозен.....и се чудеше защо ли такова хубаво момиче като мен е толкова смотана...в някои отношения.
и така.....или ще си падна по някой който вече е зает....или ще си падна по някой който не живее в България...или просто ще попадна на някое нормално, добро и свясно момче, с което на първия месец от т. нар. ми нормална връзка, ще ми тегли една, защото "не искал да страдам" докато той умира от рак
При следващото ми запознансто ми идава да си извадя тефтера и да търся в коя графа да фърля новото завоевание
ПП. Ако се сещата за нещо което не ми се е случвало като вариант, моля, светнете ме, че поне да бъда подготвена




Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 09:12



Никой не те е шамаросвал,защото не искаш точно тази вечер да правиш секс,не ти е казвал на края на втория месец от връзката ви,че се жени за бившата си,след 1 седмица умопомрачителен флирт да ти признае,че е влюбен в сестра ти,а ти си само за параван,да ти признае,че майка му му е намерила сериозно гадже,но въпреки това ти си любовта на живота му.Ех,Ноа,давай го по-лежерно и спри да Го търсиш.Той сам ще те намери.Престани да страдаш,така може би излъчваш сигнали,които отблъскват потенциалните кандидати за сърцето ти.И още нещо,от опит - няма свестен свободен.Тук мъжете съклубари да си затворят очите или направо да ме извинят - тези,които се носят през живота като "свободни електрони",отричайки сериозността на връзките си или присмивайки се на Голямата любов,в близо 100% не стават,за нищо.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.11.08 09:46



Малко са тези, на които им върви, не знам защо така.
За всичко друго ми е вървяло, признавам, но любовите ми са били пълен провал, с изкключение на една, но тя пък завърши със смърт.
Погрешни хора ли избирам, погрешни сигнали ли давам, не мога да разбера.

Послушай Моореа, наистина нещата идват, когато спреш да ги търсиш трескаво.
Това за "свободните електрони" също е много вярно.



People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 09:51



оооо, това със сестра ми се е случвало вече, но го бях забравила....


снощи след няколко чащи от това сладко малиново вино....май е трябвало да се вгорча малко Мъжете са смотльовци, с изключение на тук присъстващитеоффф омръзна ми да правя компромиси




Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 09:53



хайде във Вегас, Кат, може пък да ни провърви
Нищо не търся, напоследък само се забавлявам




Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 10:01



Не може без компромиси да задържиш човека до себе си.

С времето и задълбочаването на връзката компромисите стават ежедневие.Много менторски го давам,но не съм спала и съм твърде сериозна,делова и кисела.
Позволи ми да не се съглася с теб напълно - мъжете не са смотльовци,жените ги правят такива.Преди известно време в моя приятелски кръг вървяха дискусии на тема-няма мъже,мъжете свършиха и т.н.Тогава се замислих,поогледах се наоколо и "видях",че и свестни жени няма вече.Еманципацията ли ни попречи,глобализацията ли- не мога да кажа,но от запуснати,с огромно кухо самочувствие,с нереални претенции момичета на всяка възраст,просто ми е писнало.И момчета на всяка възраст започват да се държат леко неадекватно и инфантилно.

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 10:04








Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 10:12



Това значи ли,че не съм права?



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: moorea]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 10:17



не, но се почувствах, малко....като тях






Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 10:19



Алоууу,трябва да се заема по-сериозно с "терапията" ти.

И ще ти показвам в реала какво имам предвид.

I`m blonde so please,speak slowly!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.