Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: DaCat]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 11:05



Абсолютно същото беше и при мен.


Невероятно е количеството обезверени и изтерзани души,които са готови да плащат,за да им се вдъхна капчица надежда.

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: moorea]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.11.08 11:10



Наистина, дано не стигаме дотам да ходим по врачки.


Издразни ме приятелката ми, ходеше с женен мъж, въпросите и бяха "кога ще се разведе", "ще се разведе ли някога","как да го разведа", "магии правите ли"?


То малко акъл трябва, ама навреме да ти дойде.

People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.11.08 11:13



Гледах онази врачка, за която писах по-долу, как ме "опипва" психологически, търси това, което аз сама ще и подскажа. Много са умели и ловки. И са страхотни мошеници, можеш да го докараш до психически срив от такива.



People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 11:17



скоро няма да тръгна пак....ще си зяпам звездите и ще обвинявам Марс, Нептун или Сатурн за лошия ми късмет






Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: Noaa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.11.08 11:17



Така е по-добре.



People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.

Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: DaCat]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.11.08 11:18



Това е гадно,най-малкото-непочтено.На такива хора обаче никой не може да им помогне.Нито роднини,нито приятели,най-малкото пък-гадатели.

I`m blonde so please,speak slowly!


Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: moorea]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано09.11.08 11:23



Аз точно затова я зарязах, на умен човек се говори малко, на глупав - хич!

People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.


Тема Re: за Любовта, Акулите и още нещо...нови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 11:46



ужас, хората съвсем изтрещяват






Тема както вече споделих,нови [re: Noaa]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.11.08 12:01



тези дни съм в поредните си анализаторски настроения. не че не са налице съответните провокатори, но нейсе. и си мислех - защо не можем да избираме хората, в които да се влюбим?! знаете, сигурно се е случвало с всички пишещи тук - има край вас някой изключително подходящ човек, близки сте, допадате си, споделяте и ви свързват много неща, минава ви през ума, че можете да си прекарате живота заедно, но все пак нещо липсва - за някои тръпка и пеперуди в стомаха, за други - общност на плановете, трети нещо ги дразни и не могат да определят какво. и се отдалечавате от този човек, защото търсите нещо друго. не знаете какво. обаче вярвате, че все някой ден. или пък се потискате и почвате да правите глупости, щото вече не вярвате в нищо. та, на какво се дължи това? Знаем, че чувствата и логиката нямат много общо и все пак. Това, че не избираме в кого да се влюбим, значи ли, че просто не сме в състояние да вземем правилното решение? Което води ли до това, че непременно ще се получи с когото трябва?! Някак по неведоми пътища - аромати, ситуации, провокации ще ни доведат на подходящото място в подходящия момент. Нямам отговор. Може би ще спра и да го търся, защото докато си задавам въпроси, мигът може и да отмине. Иска ми се да вярвам във втория шанс и че за всичко си има причина, но ...
та, Ноаа, просто не му мисли толкова. Или по-скоро мисли дотолкова, че да не се озовеш в ситуация, от която ще се измъкнеш трудно и след куп неприятности. Гледай напред, виждай се с приятелите си и с нас, пишещите, и когато най-малко очакваш и вече си вдигнала ръце, ще ти се случи нещо красиво, желано, мечтано... тогава няма да си задаваш въпроси, а просто ще му се радваш. И предвид факта, че си попреживяла куп несполучливи любовни истории, то няма начин (ако щеш и само за да бъде възстановен балансът в природата) да не те сполети и някоя споделена любов



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: както вече споделих,нови [re: Cтpaнницa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано09.11.08 12:27



щеше да е далеч по-лсно ако се влюбвахме в подходящите, но представяш ли си колко щеше да ни бъде скучно???без тръшкане, сълзи, коктейли с приятелки....и на мен ми се иска всичко да си има някъква причина, но не искам да ме хващат с вдигнати ръце

затова ще си седя нащрек за хубавото, което може пък и да ми се случи
Все още има едно сладко от боровинки в шкафа ми....и мога да го споделя с твоите палачинки





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.