Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Фуклива теманови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.10.08 14:55



Достатъчно кофти работи ни се случват, пък с хубавите не смеем да се похвалим да не се "урочасаме"(да речем).
За това предлагам напук на всичко-хайде да се фукаме, за хубавите неща, които са ни се случили, за хубавото, което очакваме, за дребните, едрите радости, за мечти, надежди, мили спомени, наши постижения, наши въодушевления, споделени любови и каквото там ви хрумне. Всичко в минало, настояще и бъдеще време, само да е хубаво.



“When d’you think that he’ll come back?”
Not with this wind blowing, and this tide.


Тема почвам първанови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.10.08 15:03



вчера имах един много плътен следобед-влязохме в магазин за шоколади, след това дегустирахме три такива, с орехи, кокос и маракуйа. после минахме през козметичен магазин-голями мирисане падна на кремчета, сапунчета и парфюмчета, а всичко това завърши с голям коктейл. напълно задоволитена програма за мен.


не знам кои класове, но бях победител на града по шах за девойки две поредни години.
един проект, заради който не спах цяла седмица, щото въобще не беше в ред го предадох с треперещи ръце и килограм опасения, но ме потупаха по рамото-добро било.
а сега отивам да си вържа червен конец, жалко, че не съм мъж, щях по-лесно да му намеря място.

“When d’you think that he’ll come back?”
Not with this wind blowing, and this tide.


Тема Re: Фуклива теманови [re: Пъpпъл]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано18.10.08 15:04



Напук на "урочасването" продавам имот и купувам такъв /ама друг/,

очаквам да ми останат пари за университета на сина ми, пък и на мен да ми е малко по-свободно около врата.
Ма това ти го знаеш, затова съм "тъмен облак" напоследък, че ситуацията е сложна.
Толкова за едрите радости /дано да ги има/!

Дребните са солта на живота, погалил те е слънчев лъч, детето е направило кафе за двама /кефя се, дано да се кефи и жената, която ще си избере/.
Помогнал си на някой, някой ти е помогнал, чувстваш се част от цялото и ... някак се чувстваш цяла.

Любовите оставям за по-нататък,много ми е запълнена програмата....



Тема Re: Фуклива теманови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано18.10.08 15:05



амиииии, добреее, ще ви кажа че Аватаркс се в БГ, надявавам се че не казвам тайна, ако се включи тези дни, ще е от родна замя. Сигурно ще ми кажеш -къде е хубавото?...., ами хубаво е човек да се прибере в къщи, да се върне там, откъдето е тръгнал, да събере сили за да продължи....
за споделени любови....не мога да се похваля, но все някога може и да ми се случи- това е за очакванията...






Тема Re: почвам първанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано18.10.08 15:09



моя френски коктеил беше вкусен
не си намерих гланца за устни, май съм го изгубила, но си харесах друг и ти избрах подарък за годишнината от сватбата




Тема Re: Фуклива теманови [re: DaCat]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.10.08 15:13



дай за любовта. отивам да си направя дълго кафе.



“When d’you think that he’ll come back?”
Not with this wind blowing, and this tide.


Тема Re: почвам първанови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.10.08 15:14



трябва да си вземем нещо от онзи магазин. нещо безбожно скъпо, което не си струва парите, ама голяма работа, важното да ни е гот.



“When d’you think that he’ll come back?”
Not with this wind blowing, and this tide.


Тема Re: Фуклива теманови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.10.08 15:15



потаен котарак е той.



“When d’you think that he’ll come back?”
Not with this wind blowing, and this tide.


Тема Re: Фуклива теманови [re: DaCat]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано18.10.08 15:15



любовта винаги идва когато най-малко я очакваш






Тема Re: Фуклива теманови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано18.10.08 15:15



Всичко е любов мамич..... му мръсна...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.