Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ти изберинови [re: Noaa]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано20.10.08 11:49



момиче...





Тема Re: ти изберинови [re: Boждa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано20.10.08 23:03



Гърция не ти се е отразила негативно




Тема Re: ти изберинови [re: Noaa]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано21.10.08 01:11



да. даже напротив...


изместихме се от темата....мисълта ми беше че никога не съм споменавал "подкосяване на крака"....или бъркам.



Тема Re: ти изберинови [re: Boждa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано21.10.08 17:29



аааа, чакай малко на нас жените ни се "подкосяват краката", на вас мъжете ви се "разтреперват"

Пурпореа каза, че ти се разтрепервали.....само не бяхме сигурни от "нея" или от "него"


Редактирано от Noaa на 21.10.08 17:30.



Тема Re: ти изберинови [re: Noaa]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано21.10.08 18:04



не и вярвай...тя дори не ме е виждала...





Тема Re: ти изберинови [re: Boждa]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано21.10.08 18:25



оооо, това не е вярно, фсички тука сме те виждали


похапваш шоколад и пишеш нещо на компютъра, дори не забелязваш какво ядеш....пресягаш се, не намираш нищо, после търсиш цигатите, вадиш една, слагаш я между устните си, палиш, зяпаш екрана разсеяно и леко премижаваш....




Тема Re: ти изберинови [re: Noaa]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано22.10.08 04:42



добре го описа....



Тема Re: Фуклива теманови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано31.10.08 08:38



Сори, че изкарвам пак темата на първа страница, но нали е "фуклива тема"... пък напоследък имам с какво да се изфукам.


Та... от вчера си слушам тука едни диви ирландци /не е вярно, не са диви, много са сладки, пеят едни "пиянски" песни/, кефя им се и междувременно довършвам "Лейди Макбет" /не тая на Шекспир/. Междувременно откривам, че ще получа един доста подранил коледен подарък... който чаках чак за догодина. С други думи, пак ще видя резултата от труда си - поредния публикуван превод. Знам, знам, че това са незначителни неща... но толкова години чаках да започнат да се случват... А междувременно, докато чакам, пак си слушам ирландците, милвам котарака Ямагуши /почти бивш Геле/ и се стягам да почна работа...



Тема Re: Фуклива теманови [re: denny]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано31.10.08 08:42



Браво на теб.


Какво ще публикуваш?

Страшно зъл зъбат молец
в дрешника се скита
и подлеца му с подлец
ръфа до насита.


Тема Re: Фуклива теманови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано31.10.08 10:01



Ами аз превеждам за няколко издателства, едното е "Еднорог". Преди няколко месеца преведох за тях книгата на Филипа Грегъри "Наследството на Болейн". И си мислех, че я подготвят чак за догодина, обаче... Още не знам точно кога ще се появи, но като гледам, че е в рубрика "Очаквайте", сигурно ще е скоро. Много ми беше хубаво да я превеждам, дано и на читателите им хареса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.