Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уфнови  
Автор Kaлoмaин (еретичка)
Публикувано14.10.08 20:09



Днес се изпокарах с доста хора. Само мен ли ме ядосваха или на всички им е беше тъп ден?





Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.10.08 20:26



така требе.



Queen's only


Тема Re: Уфнови [re: Last Roman]  
Автор Kaлoмaин (еретичка)
Публикувано14.10.08 20:36



Ти пък що се кефиш! И на теб ще ти дойде на главата. Само виж темата на Анастасия в православие.

Не е смешно. Страшно ме изморяват конфликтите. А някой хора се зареждат покрай тях.



Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.10.08 20:39



дреме ми за темата на анастасия. Ти си гледай кефа, що се впрягаш?



Queen's only


Тема Re: Уфнови [re: Last Roman]  
Автор Kaлoмaин (еретичка)
Публикувано14.10.08 20:57



Темата на Анастасия ме разсмя. Реалът ми лази по нервите. И няколко виртуалисти. Ама сигурно си прав - край! Повече няма да ги мисля! Само да успея.



Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.10.08 21:22



пий една водка и ще ти мине. А ако не мине - пий още една. 'И так до победного конца'...



Queen's only


Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано14.10.08 21:22



С никого не се скарах. Май от години не съм се карала с някого. Странно е малко... Но имах изморителен ден и следващите ще са такива...
А темата на Анастасия ме разсмя.

По нейната логика трябва да съм ужасно мрънкало...



Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано14.10.08 21:46



Споко ве, аз днес напрайх 13 часа работен ден, същински ударник на капиталистическия труд съм. Не се скарах с никого обаче, сао седя и си псуам кротко в ъгъла.

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано14.10.08 21:50



Утре ще ти бъде много щастлив ден!


ако съм познала,ще черпиш

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: Уфнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано14.10.08 22:01



днес не съм се карала с никой, но съм настроена доста хммм меко и въобще днес ми е от дните в които съм склонна да отстъпвам и да правя хиляди компромиси....нежелая да се карам с никой, и най-лошия мир е по-добър от най-добрата война.

усмихвам се на всички, повтарям усложливо едно и също нещо няколко пъти и се стремя наистина отсреща да ме разберат, а не просто да си изпея песента....търся варианти, когато нещо не се хареса на клиента, а не просто "потърсете другаде..." но не се чувствам щаслива, дори когато някоя възрастна баба е очарована от вниманието което и показвамкогато търпеливо я чакам да си почине за да ми се разпише на рецептата или просто и вдигна бастунчето което е изпуснала докато си прибира рецептурната книжка.....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.