Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: ако...нови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано11.10.08 00:07



ще пусна обява за маца

дали пък аз не съм те нзаразила.....знае ли човек?всички ваксини ли си имаш?
пп. аз наскоро си слагах и за бяс, че едно куче ме угапа по лицето....

Редактирано от Noaa на 11.10.08 00:08.



Тема Re: ако...нови [re: Noaa]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано11.10.08 00:12



Отивам да се проверя за бяс





Тема Re: ако...нови [re: avatarx]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано11.10.08 00:18



аз съм безопасна и да те ухапя.....нищо няма да ти стане






Тема Re: джъст фор фъннови [re: borimiri]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано11.10.08 10:28



Страшен виц!

Явно все пак е дал и на Ева, защото за Адам е останало малко...



Тема нощта е прекрасна....нови [re: borimiri]  
Автор caн (звук)
Публикувано12.10.08 00:45



Отиват Холмс и доктор Уотсън на излет в гората. Настанили се, опънали палатка. Вечерта легнали да спят. През нощта Холмс събужда Уотсън с думите:
- Уотсън, събудете се, и ми кажете какво виждате!
- Холмс, нощта е прекрасна, виждам нощно небе обсипано с ярки везди, луна която осветява всичко наоколо ...
- Елементарно Уотсън, откраднали са ни палатката!



Тема Блондинкинови [re: borimiri]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано12.10.08 08:30



"Писмо на майка-блондинка към дъщеря й -блондинка.



"Здравей, скъпа дъще! Ако получиш това писмо, значи е пристигнало при теб. Ако не го получиш, обади ми се и ще ти го напиша пак. Пиша ти да бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Времето тук е хубаво.Миналата седмица валя само два пъти: веднъж в началото на седмицата валя три дни и към края на седмицата валя още четири дни. Между другото за онова палтенце, което искаше, чичо ти Васко каза, че ще дойде много тежко за колет с тия големи масивни копчета, та за това ги отрязах. Заший си ги обратно, сложила съм ги в десния джоб на палтенцето. Баща ти си намери нова работа. Сега под него са 500 човека! Коси тревата на гробищата. Сестра ти Сийка наскоро се омъжи и чака дете. Още не знаем какъв пол ще е бебето, така че засега не мога да ти кажа, чичо или леля ще ставаш. Ако е момиче, сестра ти иска да го кръсти на мен. Малко странно решение, да си кръсти дъщерята Мама. С брат ти Тони наскоро се случи интересна случка: затвори си колата, а ключовете останаха вътре. Наложи му се да се върне пеша до вкъщи (10 километра!), за да вземе резервните ключове и да ни пусне да излезем от колата. Ако случайно срещнеш леля си Юлия, предай й поздрави от мен. Ако не я срещнеш, нищо не й казвай. Мама



P.S. : Исках да ти пратя малко пари, обаче вече залепих пощенския плик."


Надявам се, че блондинките тук са брюнетки под прикритие.





Тема Re: джъст фор фъннови [re: Last Roman]  
Автор serenity._ (минаващ)
Публикувано12.10.08 19:50



Ти си един от големите пикльовци, които Бог е сътворил


и трябва от време навреме някой да ти го казва [смея се



Тема вариациинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано12.10.08 20:04



Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо. Вече не живеем там, където, живеехме, когато ти напусна дома ни. Баща ти прочел в някакъв вестник, че на човек му се случват най-много неприятности и нещастни случай в радиус от около 30 км. от дома му, затова се преместихме на друго място.

Няма да мога да ти изпратя адреса, защото последното селско семейство, което е живяло тук е взело номерата на къщата с тях, за да не си сменят адреса. Това място е наистина много хубаво. Дори има и пералня. Но не съм сигурна дали работи добре. Миналата седмица сложиш вътре малко дрехи, затворих капаха и дръпнах синджира. От тогава не сме ги и виждали.

Времето тук не е лошо. Само миналата седмица валя два пъти. Първият път за 3 дена, вторият за 4. Относно това палто, което искаш да ти изпратим, чичо ти Гошо каза, че ще е прекалено тежко, ако го сложим с копчетата в колет, затова ги отрязохме и ги сложихме в джобовете на палтото.

Оня ден Муньо си заключи ключовете за колата, вътре в колата. Много се бяхме притеснили, защото му трябваха цели 2 часа, за да си отвори колата... и да ни изкара нас с баща ти от вътре.

Сестра ти роди бебенце тази сутрин. Но все още не знам какво е то и ми е трудно да ти кажа дали си станал леля или чичо. Бебето много прилича на брат ти.

Вуйчо ти Крум падна в един казан за ракия миналата седмица. Някакви хора се опитали да го издърпат от там, но той успял да отбие нападението им, след което се удавил. После го кремирахме и той горя цели три дена. Краката му все още тлеят.

Трима от твоите приятели паднаха от моста преди няколко дена, докато се возели в самосвал. Мишо карал самосвала. Той успял да си отвори прозореца и да се изплува, другите двама обаче не успели да свалят задната преграда на самосвала и се удавили.

Няма повече какво друго да ти кажа, синко. Нищо изключително и извънредно не се е случвало тук

***

http://desisportrait.blogspot.com


Тема Re: джъст фор фъннови [re: serenity._]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано12.10.08 21:10



хммм, незнам дали си пикльо или пикла, но явно Бог е сгрешил като те е сътворил, подозирам че не е бил щедър в подаръците си към теб






Тема Re: джъст фор фъннови [re: borimiri]  
Автор Capa_ (щурче)
Публикувано15.10.08 14:58




Един и от меня.
Първа брачна нощ. Луда любов, разхвърляни дрехи, нажежен въздух. Към 4 сутринта младоженеца казва:
- Мила, ще ми подадеш ли чаша вода!
От хола свекървата се обажда:
- Петьо, както си са запотил, остава и студена вода да ми пиеш сега!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.