Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тишинатанови  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано19.09.08 11:45



Нова работа, ново място, нови хора, нова стая.
Един проблем-колежката.
Като човек, който е работил две години основно с мъже, съм прегърнала уюта на тяхната неприказливост, възможността да работиш тихо, като се абстрахираш от шума на принтера, плота, хората влизащи и излизащи в стаята, индиректния шумен фон, който не изисква моето участие.
Да, но сега е друго.
Докато аз боря като удавник с камарата документи по бюрото ми и имам визията на второкласник, който определено знае колко е 6x8, но в момента е забравил, тя чака да вдигна глава, за да ме заразпитва на колко съм години, колко деца имам, женена ли съм, къде живея, коя зодия съм...аууу. Аз такава информация давам за себе си в рамките на два три месеца, не и на първия ден.
Сигурно съм се бъгнала сред толкова мълчаливи инженери, но си ми липсват, даже сега, когато когато колежката ми разказва за екскурзията, на която е ходила, а аз нито мога да я слушам със скръстени ръце, нито да работя съсредоточено.
Май съм и невъзпитана, в крайна сметка.
Какви са колегите около вас, разкажете.



За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: Тишинатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (дий конче)
Публикувано19.09.08 11:55



Сама съм в офиса, понякога ми е кеф, но доста често ми липсва контактът с хората. Много време съм работила в туризма и бях свикнала да се срещам с толкова различни /гадни и готини/ крлиенти, екипът ни се състоеше от доста колеги, от които ми липсват не само добрите, но и лошите.


Дай насам твоята колежка, както съм зажадняла за разговори, бързо ще й мине мерака да ме разпитва, ще бъда по-досадна и от нея.



Тема Re: Тишинатанови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано19.09.08 11:58



Взимай я.


Онзи ден ме пита коя зодия съм, аз и казах. След няколко часа улисана се сещам, че съм забравила да и върна жеста да я питам тя коя зодия е. Питам я-тя Дева. И аз "добре".
След около 15 минути тя казва възмутено-"но ти нищо не каза за моята зодия, защо така?"
Аз мигам, мигам и обобщавам-хубави хора сте, сладкодумни.

За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: Тишинатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Capa_ (дий конче)
Публикувано19.09.08 12:00



Ама, че си подмазвачкааааа.


Понякога се налага да бутнем встрани учтивостта и етикета и да покажем, че сме отегчени до смърт или раздразнени.
Аз съм много добра в това.



Тема Re: Тишинатанови [re: Capa_]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.09.08 12:08



Никога не съм сама ...

Даже и когато имам почивен час все се намира някоя колежка, която непременно иска да отидем на кафе за да обсъдим останалите.

Сега вече има кабинет, но и там почнаха да ме намират.



Тема Re: Тишинатанови [re: Capa_]  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано19.09.08 12:08



ще я бутна, но за сега я щадя.


ти що си сама в стая?

За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Тишинатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано19.09.08 12:09



Обичам тишината, когато и аз съм тих....но обичам и шумните разговори когато са на място. Или... или, средно положение при мен няма, но в работата предпочитам да ми е тихо. Даже много се дразня, когато някой приказва докато работя, но....аз съм "мълчалив инженер", докато не седна на маса.





Тема Re: Тишинатанови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано19.09.08 12:10



да, знам това онова вече за половината офис, почвам да се чудя дали не са ми я пратили да ме обучи за нравите на колектива.

За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...


Тема Re: Тишинатанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.09.08 12:10



И аз се боря в момента с новите материали. Добре поне, че са на компютъра и мога да отскачам непрекъснато при вас или да слушам между другото музика.





Тема Re: Тишинатанови [re: Boждa]  
Автор Пъpпъл (Тиха на Й.)
Публикувано19.09.08 12:10



ми да, инженерите не говорят много, симулират работа и не пречат.
а в моята професия, като не работим, даже не симулираме, говорим.



За твойто тихо идване, което
все още в мен отеква като гръм...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.