Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вижте това  
Автор Boadicea (Last Roman's)
Публикувано19.09.08 05:44



Наистина ме потресе.



Един за всички,всички за един!


Тема Re: Вижте тованови [re: Boadicea]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано19.09.08 07:57



Невероятно! Харесва ми, че възхищението, което предизвика у мен, е много по-силно от онова гадно съжаление, което си е чист егоизъм и не мога да го понасям.
И май най-важното послание би било преоценка на собствените ни недъзи. Ще трябва да намеря начин да го покажа на някои хора ...



Тема Re: Вижте тованови [re: Boadicea]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.09.08 10:01



Аз днес съм на тази вълна, my sweet Angel:



Queen's only


Тема Re: Вижте тованови [re: Kaлoмaин]  
Автор Elpharan ()
Публикувано19.09.08 10:02



Чувството, което предизвика у мен например беше като визуализация на приказката "Храбрият оловен войник"... само дето балеринката тук е без ръка... това за сетен път ми доказа, че силата на човешкия дух не познава граници.



Тема Re: Вижте тованови [re: Last Roman]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано19.09.08 10:15



А аз не мога да гледам нищо от тубата, вбокса, докато съм на работа май само фишките мога да гледам





Тема Re: Вижте тованови [re: Гълъбицa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.09.08 11:22



и аз така, да му е...


Затова действам на усет.

Queen's only


Тема Re: Вижте тованови [re: Last Roman]  
Автор Elpharan ()
Публикувано19.09.08 11:28



СПОЙЛЕР



Това е - тъжно прекрасен балетен танц.
Противоречиво е и зависи от възприятията и моментното настроение на зрителя, но определено втриса.



Тема Re: Вижте тованови [re: Elpharan]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.09.08 11:40



довечера ще зяпам, значи.



Queen's only

Редактирано от Last Roman на 19.09.08 11:41.



Тема Re: Вижте тованови [re: Boadicea]  
Автор borimiri (цветен)
Публикувано19.09.08 12:58



замисли ме за хората който са ощетени от съдбата по някакъв начин - начинът им на живот след драматичната промяна предполагам зависи от силата на личноатта им .. едната група не позволяват на появилата се разлика между тях и здравите хора да ги изолира - пренареждат живота си и продължават както могат - .. другата група се изолират от здравите хора...

не мога да не изпитвам съчувствие и почти съжаление за нещастното стечение на обстоятелства довело до подобни несрети, но доколко съчувствието ни и понякога усещането за вина не е завоалиран страх да не се случи същото и на нас? .. никой не е застрахован за следващия миг, който може да преобърне целия свят и да промени всички мечти планове и надежди..

възхищение по-скоро отколкото потръпване и съжаление ме обзема като гледам тези балетисти - мисля че хората с такива проблеми никак не обичат да бъдат съжалявани обгрижвани и съчувствани

трябва да ги уважаваме като равни и силни

много харесвам социалните кампании с плакати и билбордове които напомнят на здравите, че сред тях има и други, незабележими но все пак живи и истински хора:
















Тема Re: Вижте тованови [re: Boadicea]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано19.09.08 13:30



Мда, наистина нещо, което навежда на размисли.
И танцуващите бяха прекрасни, нищо от емоцията и изразните средства не беше пострадало от липсата на крайници.

На тези изключителни млади хора недъзите се виждат ясно, някои ги подреждат в категория "инвалиди".
А тези без душа и сърце, дето всичко по телата им е наред?

За мен няма нещо по-страшно от емоционален инвалид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.