Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Реквиемът. (нови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 00:28



Това беше. Бройте от 4 назад: в неделя иде есента.
Влиза рязко, отзад, с фаул, но няма кой да и покаже картонче:-)
Идат дъждове, студ от няколо градуса над нулата понеделник-вторник, тъй че се насладете на 4-те оставащи топли и само 1-2 слънчеви дни.
Дали щото одъртявам, но жегите си ги понасях с кеф, дори обичах да се подлагам на плътното, масивно и някак жизнеутвърждаващо въздействие на горещия въздух.


Настръхна ми козината на врата, дали не е спомен от някой предишен живот като трицератопс с ония разперени на утринното слънце костни плочки за улавяне на ранната топлина?:-)))
Прочее, есента може и да не дойде, знаете, че утре пускат реактора на ЦЕРН, става черната дупка и ще изчезнем в миг- кой в Нирвана, кой- в Рая, кой- в Небитието:-))
Запалете по една пура до казана през обедната почивка за мен, аз няма да бъда там

Редактирано от Kиpo на 10.09.08 00:34.



Тема Re: Реквиемът. (нови [re: Kиpo]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано10.09.08 00:41



А някой и в ада,защото има много грехове за изкупуване.
Да времето се захлажда и така по добре се живее,е поне ние младите.
А вие "дъртите" взимайте юрганите и добре се завивайте,че да не се простудите.
Този преход верно малко е депресиращ ама се свиква.
Свиркай си!!!





Тема абе, Линдонови [re: Линдa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 01:05



аз знам що не спя в един след полунощ-акуширам на няколко тона от най-хубавата през последното хилядолетие Гъмза:-))
Ама ти що не спиш- нямаш ли си любовник?





Тема тъй, тъй....нови [re: Kиpo]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано10.09.08 01:12



любимия ми сорт след Мавруд....
няма много общо с темата ти, но така и така чашата ми все още е пълна....Датското синьо сирене, върви добре с шардоне Преслав 2006. Ако вкусът му ви се стори странен, то значи не сте го изстудили достатъчно....относно последното с риск да бъда охулен ще кажа, че бучка лед...или две, вършат чудеса.

май ме е хванало...



Тема Re: абе, Линдонови [re: Kиpo]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано10.09.08 01:17



Кирчо,кандидати бол и се чудя кой да си избера,акуширайки над 70 градусова домашна ракийка.
Не се притеснявам от черната дупка и че ще се затрия,притеснявам се с кой ще се затрия.
Ето това много ме мъчи!!!!





Тема е, заеби, значинови [re: Линдa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 01:20



ние, кротките домошари сме, като не по пушенето и жените, сал по хубавия алкохол.
Дерзай там)
Аз искам на Оня свят хубаво местенце с песъчлива почва и южно изложение , както и климат с температурна сума над 4000 градуса през вегетационния период





Тема на мен- след Мелнишкотонови [re: Boждa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 01:23



но така, както бих го винифицирал аз. Всички македонци, чиито вина съм пил, са въздух под налягане, Винаги вината им са с един или друг дефект, инак претенциите- големи. Та се налага да екстраполирам каквоби било виното, ако бе перфектно направено, респ., ако го направя аз


Но не е лесно: трябва и гроздето да го отгледам аз, инак няма да е перфектно. Мисия- невъзможна. Та с една дума- временния лидер в класирането ври долу в цистерната!



Тема Re: е, заеби, значинови [re: Kиpo]  
Автор Линдa (разумна)
Публикувано10.09.08 01:32



Е пийваш алкохол,вземи изпуши една пура порадвай се на някоя мацка и си облечи новите дрехи,че не се знае за какво ще ти остане време.


Е, казвам аз дано ни се размине(прекръстване)
Шегата на страна,ама колко процента съществуват за оцеляване???



Тема кръгло стонови [re: Линдa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 01:46



-казал дядо Дино на малкия Игу Ано Дони преди 65 милиона години, наблюдавайки една светла точица в топлото небе...


Лека)))

Редактирано от Kиpo на 10.09.08 01:56.



Тема звучиш..нови [re: Kиpo]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано10.09.08 01:48



като щастлив човек..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.