Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема задачка-закачканови  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 18:11



мъчи ме нещо. от дълго време. знам какво е. знам и какво трябва да направя, за да престане. не е лесно. и все още не съм го направила. тези дни са ми криви. и чета много малко тук. обаче видях темата за писмото в бутилка. до момента сякаш съм писала 2 такива, едното дори е връчено. като знак, жест, израз на моите дълбоки чувства към отсрещната страна. беше отдавна. не помня какво съм написала. но по повод темата се замислих за обясненията в любов - присъстват ли те в живота ни, драматични ли са, романтични ли са или напротив - помните ли сцената от "Сексът и градът" - Шарлот предложи на Трей да се оженят и той отвърна: "Ами, добре..."
Не мога да се сетя за това как аз съм се обяснявала в любов извън всички онези писма, които съм съчинила и написала саморъчно - на цветна хартия, напръскана с любим мой аромат. Като че ли не искам и да се сещам. Ако се понапъна, може би ще се сетя как на мен са ми се обяснявали в любов, а може би не са - всичко е било като историята с Шарлот. Вярно е, че обичам простичките и яснички неща, от които трудно следват недоразумения. В момента дори не мога да ви напиша как точно си го представям обяснението в любов. Затова ви предизвиквам и приканвам да изявите романтика у себе си - опишете представата си за обяснение в любов - може да е реална, може да е онова мечтаното, което знаете, че няма да получите, защото животът е суров. може да не е свързано с конкретна личност или пък напротив - да е отправено към ... Брад Пит, Колин Фарел, Хю Грант или Колин Фърт (случайно подбрана поредица). Или пък за да направя задачката още по-трудна - как бихте се обяснили на тук присъстващите романтични души - според представата и познанството ви с тях, какво би им допаднало... и за да не кажете, че само бутам фитили, по някое време може да се включа и аз



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: задачка-закачканови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.09.08 18:20



Първият път ми се обясниха така- Абе,нали си знаеш....
Вторият път - Ама какво искаш сега,стига с тая психоанализа
Трети път не съм получила

Мили Хю,животът ми е черен мрак без теб,когато слънцето изгрее,знам,че ти си му позволил,звездите на небето ти ги запалваш,за да стоплят самотната ми душа- винаги твоя М.

На клубарите няма да се обяснявам в любов,защото не съм влюбена в тях.



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема хм, да,нови [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 18:32



стана май малко недоразумение - нямах предвид да се обясняваме на някого в любов в клуба, а по-скоро да опишем онова, което си представяме, че би ги зарадвало и отговаря на образа им в клуба.


слушам как Форинър ми се обясняват в любов и малко май се отплеснах
- ма, то не може, когато някой ти каже i've been waiting for a girl like you...

http://desisportrait.blogspot.com

Тема например ...нови [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 18:48



сцена 1
лек сумрак в спалнята на Moorea. Тя влиза, отмята завивките и що да види - обемист плик на възглавницата. Тя отворя - 2 билета за пътешествие до остров Хуахин. без бележка, без рози, без обяснение. тя стои и не вярва на очите си. В този момент телефонът пронизително звъни. тя вдига и чува как леко младежки и неуверен мъжки глас й обяснява на изкусителен английски, че след това изиграни сценарии обясненията в любов са само суета, докато Хуахин е малко райско кътче, където никому не са притрябвали някакви си думи, а само погледи, въздишки и всички останали веществени доказателства за чувствата на един мъж и една жена...

Сцена 2
... следва продължение.



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: хм, да,нови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.09.08 18:56



Е,то не е ли едно и също?Това,че се обяснявам на образа тук и смятам,че би го зарадвало и това,че го виждам на улицата?Нали е обяснение в любов?



I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Re: например ...нови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.09.08 18:59



Искам си продължението!

Хуахин/е/ е леко скучно,може лииии....Раятеа?Добре,няма да придирям/ох,от възторг използвам архаизми/

I`m blonde so please,speak slowly!

Тема мне,нови [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 19:07



не е същото. не ти се обясняваш в любов, а описваш твоята представа за това какво обяснение би допаднало на въпросния клубар според образа, който си изградила за него



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: мне,нови [re: Cтpaнницa]  
Автор moorea (Куин Мери 2)
Публикувано09.09.08 19:10



Ми

,ако се обясня в любов,а после някой го възприеме сериозно,защото страшно му е допаднало?И се влюби в мен?Ау,не искам,пу - не играя!


I`m blonde so please,speak slowly!

Тема Хуахиннови [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 19:31



ми допадна като звучене. но щом те влече нещо друго...
Сцена 2
Moorea кротко обяснява в отговор на много правилен английски без следа от акцент, че би предпочела Раятеа. няма отговор, само кратко издихание, съпровождащо обикновено свиване на рамене. Тя затваря телефона и ... си ляга. заспива.

сцена 3
Спалнята на moorea. Чува се шум от вертолет. Тя отваря прозореца, хваща пусната стълба и поема към ...
следва продължение.



http://desisportrait.blogspot.com

Тема Re: мне, [re: moorea]  
Автор Cтpaнницa (ококорена)
Публикувано09.09.08 19:32



определено спирам да ти обяснявам.

не искаш да ме разбереш. все едно сега да се влюбиш в мен, защото ти се обяснявам от името на Хю

http://desisportrait.blogspot.com


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.