Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Романтична трампанови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.09.08 13:26



Затворете си устата и си приберете езиците.


Няма да правиме суинг.
Сещате ли се за онзи филм, и аз не му помня заглавието, но помня Джъд Лоу, че ми е слабост, в който мацките си заменяха квартирите-по обява в интернет-да се разведрят, сменят обстановката, теглят чертата и преосмислят живота си?
Та така-хайде да си направим трампа-кой ще ме приюти за една седмица и какво ще видя у вас?
Този, който има мерак да ми погостува в замяна-ще му опиша неговата стая.
Да, също ще му кажа какво да НЕ пипа:) нищо, че трябва да се чуства у дома си-все пак е на гости.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтична трампанови [re: Пъpпъл]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.09.08 13:40



Много сте негостоприемни в този клуб. Мно-го!


Ще взема да се изтъпанча неканена-двоумя се между двама романтици в момента, по добре ме поканете вие, че да не разказвам колко е разхвърляно у вас или че не си поливате редовно мушкатото.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтична трампанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано02.09.08 13:46



ела у нас. Марла ще те хареса....ще се бута в теб нощем на леглото или директно ще се навре под одеялото. Не се опитвай да я гониш...след като заспиш, пак ще се събудиш с бяло-сива пухкава котка в леглото

Можеш да пипаш всичко, само го оставяй там откъдето си го взелаособено ножицата в шкафа в кухнята (наистина се нервирам когато го отворя и я няма там) Майка готви вкусно и ще се обиди ако и кажеш, че не си гладна- приема го мн. личноТатко заспива рано и така хърка, че понякога се чудя как въобще заспиват съседитеСутрин става рано и прави кафе. Носи ми го в една и съща чаша всяка сутрин- в леглото, топло и чашата е винаги наполовина пълна
Ти ще ми оставш ли малкото съкровище?


Редактирано от Noaa на 02.09.08 13:48.



Тема Re: Романтична трампанови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.09.08 13:53



благодаря, ти си истински приятел.



ако ти оставя малкото съкровище ще си лягаш късно, ще ставаш рано. вечер ще четеш приказки до откат, най-вероятно една и съща, любима за момента, а излезеш от стаята, а си чула "скучничко ми е-ела тук".
но сутрин преди да дойде на гости в леглото ти ще те пита винаги:"може ли", макар че въпросът е риторичен:))
най-верятно няма да си яде закуската, ти ще се обличаш и гримираш нервно, докато той рови с лъжица из чинията с аргумента, че няма да го яде, защото не е като в детската градина или ще те изнудва да му пуснеш филмче, за да яде.
и така...
сигурна ли, че все още искаш "малкото съкровище"?
голямото съкровище няма да го вкарваме в играта.

Думи, думи и нищо повече

Тема п.с.нови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.09.08 13:55



за какво я ползваш тази ножица, която е желателно да не пипам?


ще си изяждам всичко послушно и кафе в леглото обичам да пия, не съм ли перфектният гост?

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтична трампанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано02.09.08 13:58



ако ти се подрежа у нас хич няма да ти се разсърдяВсяка вечер ми поличай цветята. Азалията ми е цъфнала и докато цъфти се нуждае от повече вода, но недей да я пръскаш с пулверизатора, защото цветовете ще повехнат по-бързо. Цикламата ми се е събудила, но нея я поливай през 2-3 дни, дървото на живорта 1-2 пъти седмично, но затова пък обича да го пулверизираш сутрин и вечер- хибискуса също...за останалото майка ще ти даде точни инструкции. Не се плаши- не е трудно




Тема Re: Романтична трампанови [re: Noaa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано02.09.08 14:03



само ако сложиш етикети кой кактус е циклама и кой азалия)) че не ги разбирам много много цветята))
иначе съм изпълнителна, правя каквото ми кажат.


подреждам бързо и експедитивно. даже всичко се намира после.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Романтична трампанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано02.09.08 14:12



засега грижите по малкото съкровище са ми достатъчни Ще му пускам филмче сутрин...и най- вероятно ще закъснявам за работа..особено ако се загледам с него в МаккуинВечер ще му чета приказки, въпреки че сега си спомням как моя колежка имаше дете във втори курс и казваше, че заспива невероятно бързо докато му чете вечер физико-химия
Ще си му изнасям вечер театрални постановки- от онези който като запалиш лампа с/у стената играш със сенките и фигури които правиш с пръсти и ръце
Следобедите ще се разхождаме в парка и обещавам, че ще се люлея заедно с него на люлките (нали не е скандално)
Яде ли сутрин палачинки?




Тема Re: п.с.нови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано02.09.08 14:17



амиии често държа нещо в едната ръка и трябва да го отрежа....например пакет с кафе...някъква вакумирана опакиовка...и когато не намирам ножицата в кухнята .....трябва да ходя чак до хола....а после да търся къде е прибрана тази от кухнята (оффф- много ли съм дребнава?)
След като си изпиеш кафето те карат на работа а ако направиш някой сладкиш след работа...татко ще се погрижи да не изсъхне до другият ден




Тема Re: Романтична трампанови [re: Пъpпъл]  
Автор Noaa (пепе-ляшка)
Публикувано02.09.08 14:30



Еми добре, ще сложа етикети, заради цветенцата де....но да ти кажа азалията ще я познаеш веднага-прилича на мъничко дърво- висока е ок. 2 педи и има големи червени цветове, които сега вече сигурно почти изцяло закриват листата и. Тази година цъфна много рано

, обикновено църфти най- обилно през зимата. Няма аромат, за разлика от белите цветове на гарденията...може би и сега е цъфнала....Цикламата е в една зелена саксийка-има малки кръгло-сърцевидни тъмнозелени листа с добре виждащи се бледи жилки. Майка ще ти ги покаже. Булаката(кампанула) е много крехка и трябва с малка ножичка да отрязваш изсъхналите листенца и цветове. Пуска бял млечен сок.
Подреждай, подреждай....като се върна пак всичко ще се си обърна наопаки



Редактирано от Noaa на 02.09.08 14:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.